Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem így van, de...

Tudom, hogy nem így van, de úgy érzem, senki sem szeret, hogy győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Az ismeretlenekről is ezt gondolom, mindjárt így állok hozzá az új ismeretségekhez is.
2013. márc. 13. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai világban nem nagy baj, ha így érzel. Legalább óvatos vagy.

Ne aggódj, majd lesz saját társad családod és azok majd szeretnek.

A gyereked biztosan szeretni fog.

EGyébként én is így vagyok ezzel, kicsi a család, de nem összetartó, születésnapon is csak akkor köszöntenek fel, ha halandó vagyok bulit tartani és jól megetetni őket, különben egy emailt nem írnak. Anyu eléggé szeret, a társam is és a gyerek és a kutya biztosan. Talán ennyi éelég is nem a mennyiség hanem a minőség számít.

2013. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hogy így állsz az ismeretlenekhez. Miért szeretne bárki, akivel még nem is találkoztál? Sőt mondok egy sokkoló dolgot. Én sem szeretlek, de azért próbálj meg túl lépni rajta.
2013. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én szeretlek :)


szerintem amúgy úgy értette, hogy úgy érzi, nem szimpatikus az ismeretleneknek. néha én is így érzem. sőt néha, hogy az ismerőseimnek se vagyok az. de mindegy, ilyen az élet. biztos sokan szeretnek :)

2013. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!