Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy senki...

Miért érzem azt hogy senki sem szeret?

Figyelt kérdés
Nem érzem azt sem hogy valakinek jelentenék valamit vagy esetleg lenne értelme az életemnek. Sokszor mindig azon gondolkodom hogy haljak meg. Bár a szívem sem a legerösebb. Senkinek nem vagyok fontos. Ha el tünnék mindenki leszarná. Olyan kb mintha nem is léteznék vagy mitntha nem is élnék. Nem erzem hogy valaki is kedvelne vagy szeretne. Nagyon egyedül magányosnak érzem magam. Igaz anyukammal élek. De ő is annyit törödik velem kb h el küld pl boltba meg stb azt csókólom... Meg midig mindenki baszogat. Nem tudom meddig birom ezt elviselni. Viszont a szivem nem hiszem hogy sokáig birja ezt. Onnet gondolom mert stressz meg minden nagyon kihat mindig rá. Egyre gyakrabban erzem hogy fáj a szivem. De csak akkor mikor nagyon szomorú vagyok. Egyébként van 1 báttyám aki már nem velünk él. De ő is rosszul bánik velem. Azon gondolkodom most is hogy be csukom szemem és el alszok örökre. 18/fiú
2015. jún. 20. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel b¤szogatnak?
2015. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyanokkal amiket tudják hogy utálok. Stb pl becézgetnek pl Tomika stb. Meg h miért élsz meg utállak meg mindent mondanak... Senkim sincs.. Pedig nem voltam rossz ember sem rossz tanuló 4-re vizsgaztam...
2015. jún. 20. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Te szeretsz valakit?
2015. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én már semmit se senkit sem szeretek. Nem tudom már mi az a szeretet.
2015. jún. 20. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
mi ezt nem fogjuk tudni megmondani neked mert nem ismerünk. de szerintem gondolkodj el azon, hogy nem te vagy e az oka. én ismerek egy olyan f¤szkalapot (anyám élettársa) akit a saját családja se szeret, még a lánya is utálja, én már évek óta szóba sem állok vele. Ő nem fogja fel, hogy erről csakis ő tehet, hanem azt hiszi a többiekkel van gond, és mi vagyunk a rosszak, amiért nem szeretjük, pedig ő az, aki úgy beszél a másik emberrel, mint egy törlőronggyal, meg lenéz másokat, meg alapból egy elviselhetetlen alak.
2015. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen életérzéseken többen átmennek életük során, de, ha te tudod, hogy nem vagy rossz ember, akkor ne akarj meghalni. Ha elhiszed, hogy rossz vagy és értéktelen, meg nem hiányoznál senkinek, akkor a tudatalattid is beadja a kulcsot, megbetegszel, stb. Te egy értékes szeretnivaló ember vagy, ezt mondogasd naponta sokszor magadban, vagy hangosan.
2015. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj... hogy nem érzem azt h valamiért vagy valakiért élhetnék-e... semmi sincs ami vigasztalna hogy megéri... nincs miért :((
2015. jún. 20. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!