Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak édesanyám...

Mit ajándékozzak édesanyám 50. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Vehetnék is neki valamit, de azt nem érzem elég különlegesnek, elvégre csak egyszer félévszázados valaki :) Arra gondoltam, hogy saját kezűleg készítek neki valamit, de nem tudom eldönteni, hogy mit/milyen jellegű ajándékot csináljak, mert nem akarok olyasmit se, ami aztán a fiókjában süllyed el. Nektek milyen ötletetek van? Vasárnap lesz a nagy nap, szóval nincs túl sok időm, és kisvárosban lakom, szóval túl sok lehetőségem se (szóval nincs két utcával arrébb a sarkon egy kreatív hobby bolt).
2010. jún. 9. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia!



Én a 60. születésnapjára egy vörös rózsából álló virágkosarat csináltattam 60 darab vörös rózsával és egy arany 60-nassal a közepén. Nagyon boldog volt.


Viszont 30 ezer forint volt 2 éve. De megérte.

2010. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Mi a tesómmal az Anyukánkat befizettük egy hosszú hétvégére. Nagyon tetszett neki.
2010. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a fél évszázadost ne mond neki mert úgy hangik mintha már 1000 éves lenne és mindjárt elpatkolna!nem tudjuk mit szeret szóval mi nem tudjuk
2010. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván nem fogom neki mondani, hogy de jó, anya, hogy százhúszezer éves lettél! Ennyire nem vagyok csökött :)

Nyilván nem tudjátok, mit szeret, de attól még ötleteket lehet adni, (pl. ez a virágcsokros dolog eszembe se jutott) és abból ki tudom választani, hogy melyik a szimpatikus ötlet/mire van lehetőségem. Mindenesetre köszönöm :)

2010. jún. 9. 23:15
 5/18 A kérdező kommentje:
Milyen jellegű volt a hosszú hétvége? Az ilyesmi édesanyának is tetszene.
2010. jún. 9. 23:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Wellness vagy ilyen külföldi egykét napos buszos vásárolós kirándulás?

Étkészlet,edénykészlet ha szeret főzni,vásárlási utalvány,ha szeret vásárolni,szépség ápolási utalvány,könyvcsomag,háztartási kisgép...

2010. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy fotóalbum? Szüleiről, születéséről, lánykoráról, fiatalkoráról, esküvőjéről, születésedről, közös nyaralásról, és a többi évről egy-egy fotó, ami alá írsz egy két kedves megjegyzést?

Aztán: mi idén karácsonyra egy szép órát csináltattunk a kisfiunkról a nyagyszülőknek, dédiknek, és persze magunknak is. Teszveszen rendeltem, de szeritem ha egy kicsit ügyi vagy, akkor akár el is tudod készíteni magad is....belinkelem a, hogy mire gondolok, amúgy maga az óra egy tescos óra..., de kifogástalanul, tökéletes működik, és nem gagyi, ráadásul hatalmas sikere volt, mi egy képpel csináltattuk, nem sok picivel

[link]

2010. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Egy rózsaszín köntöst :)
2010. jún. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
mi anyunak az 50-re közösen egy minőségi ékszerórát vettünk.
2010. jún. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem van egy tuti ötletem! Én még nem ajándékoztam ilyet, másé az ötlet igazából, de a siker óriási volt! Kevesen ismerik szerintem... szóval az a neve (címe)m, hogy születésnapi különszám

[link]

Korabeli újságokból vágnak össze cikkeket. 6000 ft körül van az ára, plusz 500 ft-ért beletesznek egy szerkesztett hirdetést, gólyahír címmel, amiben a név és születési dátum szerepel. Szerintem nagyon jó ötlet!!!

2010. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!