Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodjak a férjemre?...

Gyanakodjak a férjemre? Furcsa lett egy ideje és haragszik a baráti társaságunkból egy hölgyre.

Figyelt kérdés
Jó kapcsolata volt az illető hölggyel. Tisztelte és kedvelte. Egyszer egy nagyon banális dolog miatt megharagudott rá. Nem értettem, hogy ilyen apróság miatt miért kell ennyire haragudni. Ez a mai napig fennáll. Később derült ki, hogy meglátta a hölgyet egy férfival csókolózni. Én akkor azt mondtam neki, hogy nem lehet, hogy ez a baja? Felháborodva mondta, hogy őt ez egyáltalán nem érdekli, és hogy képzelem én ezt.

2018. márc. 15. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Pfff de szánalmas vagy. Nem lenne jobb inkább olyan férfival élni, aki nem akar megcsalni és téged szeret? Az lehet, hogy nem mai csirke vagy, de az eszed is kevesebb, mint egy tyúknak. A kérdezővel karöltve mehetnétek a baromfiudvarba.
2018. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!