Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék holnap itthon maradni?

Figyelt kérdés

Szóval, múlt héten, meg még ugye most héten azt a három napot itthon töltöttem, betegen. Ma és tegnap egész nap tanultam

1-2 órás kimaradásokkal, ebből anyu azt érzékelhette hogy fönnt vagyok az emeleten, és valamit csinálok.

De, kimaradt egy két dolog.. 1 hosszúúú matekfeladat, és 1,5 versszak vers nem fért bele az időmbe.

A matekot nem értem, és valószínűleg egyes lesz a jutalmam.. A versre meg csak szimplán nem jutott idő.

Ja és még lehet hogy irodalom tz-t írunk, ezt egy órája tudtam meg (elfelejtettek szólni)


Annyit kell tudni anyukámról, hogy engedékeny, kedves, most beteg és lehet rá érzelmileg hatni.


Szóval, hogyan?


(Én őszinteségre gondoltam.)


[Meg még azt, hogy mennyire feltűnő az orvisi igazoláson hibajavítózni? 18. Tart]


2018. márc. 18. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha engedékeny akkor meg kell mondani neki így ahogy ide leírtad hogy úgy érzed hogy nem vagy eléggé felkészülve. Bár szerintem ez nem jó inkább állj neki most és holnap korán magolj még, így csak mindig felhalmozódik és egyre több bepótolandó lesz.
2018. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!