Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukámnak ma van a névnapja....

Anyukámnak ma van a névnapja. És szeretnék neki valamit sütni vagy készíteni. De nincs itthon se tojás se kakaó, semmi. Max lisz, tej, só, rizs, különbőző fűszerek. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
max 200 ftot tudok még beleáldozni
2012. aug. 5. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

1./ Süss palacsintát, és cukrozott kakaóval, (ha nincs túró-tejföl) tudod megtölteni

2./ Készíts tejberizst, főzd jó sűrű állagúra. Főzz bele egy kis cukrot, ha találsz, vaníliás-cukrot is. Ha van otthon valami gyümi, kavard hozzá, és pudingos poharakban töltsd bele, és a tetejét szórd meg még melegen cukrozott kakaóval (esetleg fahéjjal, olyan lesz, mint a csoki)

2012. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél zöldségesnél 3-4 db tojást, ha belefér a 200 Ft-ba és akkor tudsz csinálni palacsintát, vagy madártejet, esetleg rizskochot.
2012. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Igazad van 3-as, ha nincs tojás, nincs palacsinta!

Igaz, hogy ahhoz elég 2 db. tojás, de az már önmagában egy százas, és kérdés, hogy adnak-e külön 2 db-ot?

2012. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Boltban nem, de zöldségesnél adnak bármennyit.
2012. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én már szászszsor sütöttem úgy palacsintát, hogy:nincs itthon tojás? jólvan kihagyom. máskor meg: nics tej? jó lesz nélküle is :) Szóval tojás nélkül is lehet. szerintem finom lett. különbséget nem si angyon érezetm.
2012. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a tejberizs marad, pár szem gyümölccsel, mazsolával, amire talán futja pénzedből. ha fahéj is van otthon, mennyeit tudsz készíteni.
2012. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Talán hamarabb kellett volna gondolkodni, és elkezdeni spórolni erre az alkalomra, akkor most nem ez a helyzet lenne.
2012. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végül megoldottam:D
2012. aug. 11. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!