Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy szeretnék holnap itthon maradni?

Figyelt kérdés

Szóval, múlt héten, meg még ugye most héten azt a három napot itthon töltöttem, betegen. Ma és tegnap egész nap tanultam

1-2 órás kimaradásokkal, ebből anyu azt érzékelhette hogy fönnt vagyok az emeleten, és valamit csinálok.

De, kimaradt egy két dolog.. 1 hosszúúú matekfeladat, és 1,5 versszak vers nem fért bele az időmbe.

A matekot nem értem, és valószínűleg egyes lesz a jutalmam.. A versre meg csak szimplán nem jutott idő.

Ja és még lehet hogy irodalom tz-t írunk, ezt egy órája tudtam meg (elfelejtettek szólni)


Annyit kell tudni anyukámról, hogy engedékeny, kedves, most beteg és lehet rá érzelmileg hatni.


Szóval, hogyan?


(Én őszinteségre gondoltam.)


[Meg még azt, hogy mennyire feltűnő az orvisi igazoláson hibajavítózni? 18. Tart]



2018. márc. 18. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Vajon miért írta ki kétszer? Bocsi, nem direkt volt
2018. márc. 18. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A hibajavítósdit azonnal felejtsd el. Mond meg anyudnak mi a helyzet, lemaradásban vagy, aztán menj el holnap az orvoshoz hogy te még pihengetnél két napot.

Ilyen egyszerű.

2018. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazolást tényleg ne piszkáld, se hibajavítóval, se mással, mert okirat-hamisításnak minősül. Hát, vagy tényleg beszélsz őszintén anyukáddal, vagy gondold át, hogy ha holnap bemész és szólsz a tanáraidnak, hogy a múltheti hiányzásod miatt nem értesz mindent és így nem tudtad bepótolni, mennyire lenne megértő?
2018. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hm, jogos. Bemegyen holnap, max reggel tanulom egy kicsit a verset, és a matek tanárnőnek meg mondom hogy nem értettem. Remélem megúszom
2018. márc. 18. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy betegség után dogát iratna veled. Ha 1-es akkor mondhatod azt, hogy sokat kellett pótolnod, nem értetted. Amúgy anyukádtól miért nem kértél segítséget a matekban? Hanyadikos vagy?
2018. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kértem, de nem tudta, sem a tesóim. 7.-be járok. Mindegy, már felkeltem egy ideje és megtanultam a verset
2018. márc. 19. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!