Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném szorosabbá és...

Hogy tehetném szorosabbá és bizalmasabbá a kapcsolatomat tesómmal?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elköltözött itthonról bátyám, ritkán jár haza, és akkor se beszélgetünk, mikor itthon lakott, akkor sem, csak néhány tőmondatot. Nem keres, közömbösnek tűnik.

Én nyitott vagyok felé, de mikor írtam neki,kérdeztem mi van vele, akkor sem írt semmi konkrétat, és az hogy ő kérdezze meg mi van velem, eszébe se jut.

Egyébként meg tudom, hogy szeret, mert bármi bajom lenne, tudom, hogy számíthatok rá, de valahogy nem mutatja ki a szeretetét.


2010. jún. 10. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyanígy voltam az öcséimmel. Ők megvoltak maguknak ketten, én meg mivel nagyobb voltam, és ráadásul lány is, nem volt annyi közös téma. Aztán rájöttem, hogy ki kell használjam az időt, amíg ennyi időnk van, mert ha mindenkinek meglesz a maga családja, nem pótolhatjuk ezt be. És elkezdtem beszélgetni velük, fagyizni menni, bunyózni, mindent :D És egy hét alatt nagyon jó lett a kapcsolatunk.
2010. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ha sokat van távol, akkor neten keresztül még tudjátok tartani a kapcsolatot, de nyilván nyomós oka lehet ha ilyen, lehet szerelmes, vagy nagy változáson megy át épp...később majd visszatalál hozzád.
2010. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!