Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, nem szeret, unatkozik,...

Szeret, nem szeret, unatkozik, szórakozik?

Figyelt kérdés

több éve tart a huza-vona egy pasival. Sosem voltunk igazán együtt, mivel azóta is az akkor barátnőjével van... az elején csak szexről szólt a dolog, aztán egyre inkább legjobb barátokká váltunk... azok is vagyunk, de nem nyilvánosan, mivel egyszer miattam robbant ki botrány közte és a barátnője között, de a csaj végül megbocsájtott neki... időközben összejöttem egy pasival, aki az ő barátja is (nagyjából egyszerre ismertük meg a srácot, tehát kb 2 évvel később, hogy mi megismerkedtünk) ez a srác már az exem azóta... Pont "Ő" miatt hagytam el, mert nem volt hajlandó addig találkozgatni, szexelni stb, amíg együtt voltam az exemmel (persze nem mondta, hogy "hagyd el", de ez volt a lényege...)

A mai napig rendszeresen tarjuk a kapcsolatot, és folyton változik a velem való viselkedése.

Legelőször tavaly mondta el, hogy úgy érzi, én vagyok az az ember, akivel le tudná élni az életét, én vagyok a tökéletes számára... és mindent, amit az elmúlt években csak remélni mertem, hogy valaha is érezni fog irántam.... Aztán eltelt egy hónap, és "eltűnt". (Azt nem mondtam, hogy főleg telefonon tartjuk a kapcsolatot, mert több sajnos nem mindig megoldható...)

szóval eltűnt, nem jelentkezett. Majd újból felvettük a kapcsolatot, és kb 3-4 hónapig megint " nem votlak érzelmei"... aztán eljött a december... akkor újból elmondta ugyanazt teljesen kétségbeesve, mint azelőtt. Soha azelőtt nem kértem, vagy ő nem ígérte, hogy kilép a jelenlegi kapcsolatából, de akkor igen. Arra kért, adjak neki időt, és hamarosan végre együtt lehetünk... nem tudja mennyi idő kell, de biztos akar lenni az érzelmeiben, és nem akarja azt, hogy esetleg összejövünk, majd hirtelen meggondolja magát, hiányzik a barátnője, és visszamegy hozzá-ettől meg akar kimélni, úgyhogy várjunk.... mondtam, hogy rendben....

Aztán ez ment egy pár hétig, majd megint eltűnt, mint előtte pár hónappal...... Majd előbukkant, és elmondta, hogy nagyon sajnálja, de rájött hogy nem fogja tudni elhagyni a barátnőjét........ ekkor teljesen összetörtem.

Majd kb 2 hónap múlva újra láttunk egymást (egy a társaságunk, úgyhogy néha ez elkerülhetetlen...) Na ekkor megint újra kezdődött az egész... Nem tud elfelejteni, bármint tesz, mikor újra lát, újra szerelmes lesz, hiányzom (ezt előtte soha!! na jó egyszer) szeret, után, kíván...... akar találkozni... előtte sosem akart, azt mondta az exem miatt.... szóval most akart látni, találkoztunk, azóta 2x szexeltünk (több év után újra, ezalatt az idő alatt csak lopott csókok voltak)

éééééés a változatosság kedvéért azóta, hogy "akkor" újra láttuk egymást, megint eltelt 3 hónap, és már megint nem érez semmit................. De továbbra is keres

akkor most mi a búbánat van??!

bocs ha szétszórtra sikeredett, több év történetéből próbáltam a lényeget hangsúlyozni....


2010. jún. 10. 19:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
csodálom, h van ehhez türelmed..sőt nem is biztos, h türelem kérdése...egyszerűen nincs benned tartás. Hagyod, hogy újra és újra megalázzon téged a bizonytalanságára hivatkozva. Ha az évek során nem tűnt volna fel, csak játszik veled és az érzelmeiddel. Viszont Rád sem vet jó fényt, hogy nem tiszteled annyira a másik embert sem a te volt párodat sem az ő exét, hogy ilyen titkos viszonyba kezdesz valakivel.
2010. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a történetben azt nem értem igazán hogy miért akartál még mindig vele szexelni, amikor volt barátod? Akkor minek kellett neked az pasi(az exed)?

Magadtól nem voltál rosszul hogy két ember életét is tönkreteszed?(volt barátod, és a szeretőd barátnője)

A "szerető" pasi csak szórakozik veled, és szerintem ez elég megalázó. Maga sem tudja mit akar, de szerintem neki marha jól esik hogy te várod hogy téged válasszon. Biztos jót tesz az önbecsülésének.

2010. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat:


Most hagyd ott, és hátra se fordulj, még a számát is töröld ki. Állandóan érzelmi függésben tart, játszik, azt se tudja hogy mit akar, élvezi hogy egyszerre két (vagy több) csajt hülyíthet. Ő egy komolytalan nagy gyerek, más adjon neki játszócumit. Ennyi.

2010. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval.
2010. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ez a legrosszabb válfaja annak a férfinak, aki nem tudja mit is akar. Két nő érzelmeivel játszadozik. Veled megteszi, hogy ígérget, te hiszel neki, aztán visszatáncol. A barátnőjét pedig csalja. Őt is megalázza és téged is. Hidd el, ha eddig nem hagyta el a barátnőjét, sosem fogja. Az ilyen típusú férfiakban nincsen annyi, hogy vállalják a döntéseik következményeit. Nem meri elhagyni a barátnőjét, mert benned a bizonytalanságot látja, és nem szeret annyira, hogy otthagyja érted a barátnőjét. Viszont a barátnőjét sem becsüli annyira, hogy ne csalja meg, vagy legalább otthagyná, ha talál valaki mást. Viszont ő biztos, ő ott van neki, őt már megszokta, kiismerte a dolgait, nem kell alkalmazkodni ismeretlenhez. Sajnos neked kell lépned, mert ő sosem fog tudni dönteni és neked kell felismerned, hogy ennek, hiába szereted, semmi értelme, mert megaláz, kihasznál, és egy percig sem törődik veled.

Lépj.

22L

2010. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, egyetértek az összessel kivétel nélkül...... az a baj, hogy ezt mind tudom, de hiába, hülye vagyok, az kell, ami nem lehet az enyém... Talán a válaszoktól jobban felnyílik a szemem, remélem...
2010. jún. 10. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudlak sajnálni a problémád miatt.

Minek belemászni másvalaki kapcsolatába? Ha annyira nem kellene neki a nőjs és annyira szeretne téged akkor már rég szakítottak volna és veled lenne. Ez így csak duma, ott van neki a barátnője, akit a lelke mélyén szeret, te meg jó vagy neki ha egy kis változatosságra vágyik. Haneked elfogadható, hogy egy kis pótlék vagy egy olyan pasinak, aki minden további nélkül képes megcsalni a barátnőjét (akivel, ahogy a soraidból kivettem évek óta együtt van) akkor folytasd ezt a huzavonát. Ha viszont emelt fővel akarsz járni, akkor hajtsd el a francba.

2010. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
el fogom :) amúgy meg nem kell sajnálni, nem azért mondtam... csak kiváncsi vagyok, hogy mások is úgy vélekednek-e erről az egészről, ahogyan én -már amikor tisztán látok néha napján... illetve kíváncsi vagyok hasonló tapasztalatokra. Az meg hogy miért másztam bele... Nézd, nekem sem az volt az életcélom, hogy szerető legyek, így alakult, nem nagyon tudtam irányítan a történetet. De mostmár azon vagyok, hogy tudjam
2010. jún. 10. 20:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nem Leilának hívnak?
2010. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem :)
2010. jún. 10. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!