Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?...

Szerintetek van okom aggódni? Szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt a párommal, de nem vállal fel. Mármint a szűkebb baráti köre ismer. De haverok nem. Családjánk se mutatott be. Facebookra se teszi ki, hogy kapcsolatban. Ha megyünk valahova csak megyek mellette meg se fogja a kezem (azt mondja ő nem ilyen fajta), jó egy idő után feloldódik és puszilgat ölelget és akkor már látszik hogy együtt vagyunk!

Azt mondja ha mondaná, hogy a barátnője vagyok el se hinnék mert ő "nőfaló" hírében áll. ÉS ugyse hinnék el, hogy megkomolyodott. Tudom, hogy nem csal meg és tudom hogy szeret. Mindig együtt vagyunk, közös programokat szervez. De mégis azt érzem hogy nem vállal fel.


Mit gondoltok erről? Lehet, hogy nem szeret eléggé és csak hülyít?


2011. jún. 13. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szeret téged,meg az összes nőt a világon.
2011. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem tudnék megbízni benne. Ezek szerint őt jobban érdekli, hogy mit gondolnak róla, minthogy neked jó legyen.
2011. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ezt csinálta. Mint kiderült, azért, mert így jobban tudott mellettem csajozni. A helyedben résen lennék.
2011. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mmi van akkor ha közös programokat szervez..lehet csak unatkozik...barátokkal is szoktam programokat szervezni.

Sztem az valószínű hogy azért nem teszi, hogy szabad egyen mások szemében, könnyeben közeledjenek hozzá a csajok.

2011. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre én is csak azt tudom mondani, amit mások: így könnyebben tud melletted flörtölgetni.

Mert hát, pár hónapig oké a dolog, hogy nem kürtöli világgá a kapcsolatotokat, hisz akkor alakul a dolog, de egy év után? És még a szüleinek se mutatott be? Ne hagyd magad palira venni.

2011. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy van valakije melletted, vagy szeretné ha lenne, de hogy nem szerelmes, és nem akar téged az tuti. Te csak egy átmeneti mozzanat vagy amíg nincs jobb. Szomorú de ez van. Persze te ezt úgysem fogod most elhinni, csak majd ha koppansz.
2011. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!