Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltitkolni azt, hogy van egy...

Eltitkolni azt, hogy van egy lányod nem szemétség? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Egy sorozatban láttam, nem velem történt meg. Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogyan reagálnátok arra, ha egy volt partnered (akivel még mai napig tartjátok a kapcsolatot) egyszer csak azt mondaná, hogy a lánya tőled van és akarta, hogy tudd nem a volt párjától van.
2018. márc. 24. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Egondolkodnék h az ilettő egy kétszinű napraforgós érdek ember.. És egyből dns eredményt kérnék..
2018. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Amugy meg sajnos sok apa nevel zabit.. :(
2018. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Apaságival kezdeném egyből.
2018. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem foglalkoznék vele, amíg nem kuncsorog pénzért.
2018. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha az anya meg akarná ismertetni veled a gyereked? Akkor elmenekülnél a felelősség alól? Már ha érezhető felelősség...
2018. márc. 24. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vállalnék felelősséget ha én csináltam,másé nem kell..
2018. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Először is csináltatnánk apaságit. Ha nem az enyém a gyerek akkor képen röhögném helyben. Ha az enyém a gyerek akkor ott már kicsit bonyolultabb lenne.

Bármilyen is az anyával a kapcsolat, egy jó apa ott akar lenni a gyermeke minden korszakában. Ha évekig nevelte a gyermeket a sajátjaként, előlem titkolva az egészet akkor az nagyon rosszul érintene. Nem hiszem hogy meg is tudnám bocsátani.

Az anyagiak más kérdés. Mert még így is szívesen költenék a gyermekemre, de arra a rbancra aki ilyet eljátszott velem egy garast se. Valami megoldást próbálnák keresni hogy azzal a pénzzel ne ő rendelkezzen, vagy legalább bizonyítania kelljen hogy a gyerekre költi. És kiharcolnám a láthatást. Megpróbálnák egy jó kapcsolatot kialakítani a gyerekkel. Hiszen neki is nehéz helyzet lehet hogyha kiderül hogy az eddig apja nem is az apja, hanem egy teljesen idegen csávó az.

Nehéz kérdés. Sok időnek kéne eltelnie hogy magamban rendezzem ezt a dolgot.

2018. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem követel semmit, nem tennék semmit. Ha utólag követel, akkor meg neki kell apasági intézése után rohangászni, nem nekem.
2018. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!