Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a viselkedés a...

Normális ez a viselkedés a barátoméknál?

Figyelt kérdés
Én 20 vagyok, ő meg 24. Egyke, és egyre jobban érzem azt, hogy "anyuci kedvence", de ebbe már nem mennék bele. A minap szexeltünk, azután pedig simán kiment meztelenül (!) ebédelni. És még nekem volt kellemetlen... De a szüleinek kb. a szempillája se rebbent, gondolom elfogadott dolog náluk. Csak nekem ilyen fura ez? Én sem vagyok szégyellős itthon, voltam már a szüleim előtt meztelen, de direktben még soha.
2018. márc. 24. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát én akkor eljöttem volna onnan.. Nagyon nem normális. Csak meg ne lepődj h Anyuci és a kisfia közt több is akad,ödipusz nem ujkeletü. Normális családban nem pucéran ebédelünk.. :O
2018. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó, ezt azért nem gondolnám, de vannak furcsaságok még, pl az anyukája pakol be neki akárhova 24 éves létére.
2018. márc. 24. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ertem en, hogy be lehet futni ilyen gaz faszikba, de minek veluk leallni kapcsolatra? İlyeneken rohogunk egyet, aztan keressuk tovabb a ferfit.
2018. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom, ez a "férfi" nem nőt keres, hanem egy pótanyát. Menekülj!
2018. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Részben nem normális, hogy felnőtt férfiként meztelenül mászkál az anyja előtt, másrészt ebből minden bizonnyal egyértelmű volt, hogy mi után vagytok. Ehhez meg megintcsak senkinek semmi köze.
2018. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan csupasz seggel,dzsuvás pö...el,leült enni a családi asztalhoz? Szerintem menekülj.
2018. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán. :O
2018. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menekülj. Gyorsan.
2018. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!