Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerték nudista fivéreket/tes...

Ismerték nudista fivéreket/testvéreket?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az edzőpartnerem sosem hord alsógatyát és ma rákérdeztem, hogy van-e különösebb oka ennek. Azt válászolta, hogy ő otthon nudizik, az unokatestvéreinél szokott rá.

Utóbbiak két helyes, kisportolt srác, ikrek (mondta, hogy jó volt rájuk nézni, ezt tudják is, ezért osztottam meg ezt a részletet) , akik állítása szerint imádnak meztelenkedni és sokat ökörködnek szomszédokkal, családtagokkal stb.

Van itt olyan srác, vagy hallottatok olyanról, akik a tesójával/öccsével/bátyjával együtt nudizik és nem szégyenlős a másik előtt?



2018. márc. 29. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne erre recsizz :(
2018. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
ismerek 70 és 74 évesek, rengeteget ökörködnek, visznek a strandra sajtos tallért meg pöttyöslabdát
2018. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egy öcsém meg egy bátyám van, és nem vagyunk szégyellősek egymás előtt de nem tudom mi ebben a nagy szám sztem sokan vannak így xD
2018. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

mi is fiuk vagyunk és itthon sokat vagyunk meztelenek

Nyáron a kertben is

2018. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nincs tesóm én egyedül p*cskopterezek 😢
2018. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
97%

Én is sokat meztelenkedek a bátyámmal nyáron, semmi különös nincs benne. Tinderezés közben fel szokott neki állni, akkor mindig kiröhögöm :D

Ami vicces hogy teljesen ugyanolyan szerszámunk van pedig van köztünk 2 év.

2018. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
Nem vagyok szegyellős miért?? 15 éves srác vagyom és szoktam nudizni itthon
2018. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi soha nem voltunk szégyellősek akkor sem ha jöttek hozzánk,rengeteget nudizunk .36N
2018. ápr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl. nudista vagyok, de az öcsém nagyon nem. Van az úgy, hogy nem hasonlitanak a testvérek.
2018. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!