Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egészségtelen...

Szerintetek egészségtelen lassan 23 évesen a szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés

Pontosabban az anyukámmal és a kishúgommal. Sajnos gyakori a nézeteltérés, ilyenkor mindig azzal jön anyukám hogy költözzek már itthonról, egészségtelen amúgy is, hogy még vele élek.


Mondanom sem kell nekem is jobb volna, de egyedül fizetni egy albérletet, vagy csak egy szobát is rohadt nehéz manapság, amilyen árak vannak és amennyi fizetést adnak. De ez már egy másik téma.



2018. ápr. 16. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk sem jó a kapcsolat, lassan idegroncs leszek. Ezért azon vagyok, hogy minél előbb elköltözhessek, de valóban nagyon nehéz egyedül.

Tehát nem egészségtelen alapból, csak ha rossz a viszonyotok.

2018. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Petrovics698 ***** válasza:
25 éves vagyok! Szüleimmel élek! Miért ne lenne egézséges szüleinkel lakni!?
2018. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Régebben generációk éltek együtt...csak akkor lenne egészségtelen ha pasija lenne az embernek
2020. dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!