Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tabu téma a családoto...

Mennyire tabu téma a családotokban a szerelem, szex, önkielégítés?

Figyelt kérdés

Én kaptam egy nagyon kínos felvilágosítást 14 évesen a felnőtti együttlétről, ami mellé vettek nekem egy kamaszoknak szánt könyvet a témáról, de azóta soha nem került elő ilyesmi.

Nálatok ez hogy van?

17/F



2018. ápr. 16. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi mindig mindenről beszélhettünk, kötetlenül, fesztelenül a kezdetekről fogva. Kiskoromban azon a szinten, 9-10 évesen amikor megjelent bennem a szexuális kíváncsiság, akkor arról, később meg úgy mindenről, egyszer még különböző orális fogásokról is szó volt anyámmal :D Az mondjuk már meredek. Vallásos család vagyunk, mindig közel álltunk egymáshoz, és midnig megbeszéltük ezeket. Sose volt tabu, most se az. 27/N
2018. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Bármit meg tudunk beszélni. Nem tabu téma egyáltalán.

Nyilván nem tálalom ki részletesen a szexuális életemet. De bármit megkérdezhetek, elmesélhetek, amit akarok. De csak anyukámmal (lány vagyok). Apukámmal nem beszélgetnék ilyenekről.

2018. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Anya eléggé laza ilyen ügyekben,volt felhomályosítás.A fiú ügyeimbe nem szólt bele,bármikor jöhetett hozzám.Tudta azt,hogy mikor veszítettem el szüzességem.Bármikor kérdezhettem és ő is beszélt velem a dolgokról.Szerencsésnek mondom magam.22/L
2018. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a válaszokat!

Az anyja-lánya beszélgetés valahogy az én szememben gördülékenyebbnek tűnik mint egy apja-fia, de lehet hogy tévedek.

De szívesen várom a további válaszokat!

2018. ápr. 16. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Teljes mértékben tabu az egész, még a szerelmet sem lehet szóba hozni a szüleim előtt. Engem annak idején a Bravo Girl és néhány szakirányú könyv nevelt fel.
2018. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egyáltalán nem volt gördülékeny(ebb), a mai napig tabu az egész, ha jót akarok magamnak, azt sem osztom meg velük, hogy beszélgetek valakivel. 20L
2018. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk nem volt téma, soha, egy percre sem.

Nem hiányoltam, vannak könyvek, nekem elég volt.

2018. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

fiu vagyok és apuval sokmindent megbeszélünk

A maszturbálás se tabu beszéltünk róla

2018. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán téma de nem is zavar. A szüleim mindig gusztustalan módon beszéltek a szexről a barátaikkal vagy egymás között, kisgyermekkoromban emlékszem alig bírtak magukkal, simán magukra zárták az ajtót délután 2-kor és szexeltek. Így én eléggé megundorodtam minden ilyentől velük kapcsolatban. Ha valamit tudni akartam akkor azt könyvben, interneten elolvastam, tvben megnéztem, megkérdeztem a barátnőimet. A menstruációról volt némi felvilágosítás de nem tudtak újat mondani. Egyébként nem vagyok prűd vagy frigid, csak a szüleim társaságában nem kívánok erről beszélni és felfordul a gyomrom, ha a baráti társaság felhozza, hogy anyám hogyan szopta apámat a buszon Barcelona felé...
2018. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
78%
utolsó XDDDDDD ez nagyon cringe
2018. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!