Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14év után szétmenni vagy élni...

14év után szétmenni vagy élni együtt mert már 42 vagyok, sex se olyan főleg, h volt 15hó kohagyás? FF

Figyelt kérdés

15ik éve vagyunk eggyütt és februárban kaptam össze a párommal mert 15hónapja nem voltunk eggyütt az ágyban csak aludni! Soha nem kaptam választ mindig azt mondta nem akar róla beszélni!! Majd olyan 3 hétig veszekedtünk mert már úgy éreztem ezt át kell beszélnünk ha nem megy szép szóval akkor veszekedve, ilyet is a fejemhez vágott: “primitív ősember vagyok állatias ösztönökkel!!!” Csak mert rá mertem kérdezni miért nem voltunk eggyütt 15 hónapja, én másik házban aludtam azt gondoltam jobb lesz a különlét majd Ő rádöbbent szeret és 6szor sexeltünk is mikor visszamentem aludni de én már nem kívántam és el se tudtam menni csak orálba amit előtte soha nemis engedett de most mondtam neki csinálja meg mert nem megy máshogy (elnézést, h ezt írtam!!!) Ő lehet rádöbbent szeret de azt hiszem elhidegültem! Eröltessem a kapcsolatot? Megvan mindenünk ami kell egy átlagos élethez, én42 Ő37, saját hitelmentes ház, 2kocsi, nagy moci, pénz is van félretéve, fél misit keresek havonta Ő meg 200felett kicsivel de nem tudom pontosan mennyivel mert sose kérdezem (nem dicsekvésként írtam le, csak a tisztánlátás miatt!)

Nincs gyerekünk amit én jó pár éve akarok de ő nem, kivéve mióta nem veszekszünk azóta mondja, h akar (nekem van gyerekem az előzőtől, neki nincs) nem vagyunk összeházasodva sem.

Szerintetek mit kellene tennem?? Maradjak mellette? Vagy kezdjek új életet? Ilyeneken jár a fejem, h csak pánikol és azért békülne!



2018. ápr. 9. 07:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%

Szia. Először is azt javaslom, hogy ne kívülről várd az elvégzendő feladatsort. Én is átmentem hasonlón.

Mi is 15 év után mentúnk szét. Először a párom (exem) a kapcsolatunk 13. évében kezdett bizonytalankodni és gondolkodási időt kérve visszament anyukájához.

Aztán még két évig együtt voltunk. De 2013ban element.,azóta ő férjnél van és szült én szingli vagyok immár 5 éve. A néhány párhetest nem idesorolva.


Kérdezd meg magadtól, hogy fel tudtok-e nézni egymásra?

Megvan-e a kölcsönös, feltételnélküli tisztelet és szeretet?

Hiszen ez az alapja minden kapcsolatnak. Ha ez nincs, kapcsolat sincs.

Tudtok-e még adni egymásnak, vagy csak a megszokás és a bizonytalantól való félelem tart össze titeket?

Szóval ezekre a kérdésekre egy tiszta tudattal magadban kell megtalálni a választ.


Saját tapasztalatom, hogy amikor megtörik egy kapcsokat íve amikor felüti a fejét a başzkolódás, az sajnos lejárt karmát jelez, azaz a feleknek már nincs dolguk egymással, a kapcsolat haldoklik. Sokat évtizedeket is le tudnak élni úgy, hogy nem szállnak le a döglött lóról. De tisztában kell lenni, hogy minden múlandó. A kapcsolat is, a motorod is, te is én is a nejed is.

De én nem agitálni akarlak, a tapasztalás mindenkinek a maga a dolga. Kérdezz magadtól és a válasz tükrében dönts.

2018. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%

Ha akarsz egy utolsó esélyt adni a kapcsoaltnak, akkor menjetek el egy párterápiára, ahol segítenek nektek kideríteni a problémák fö okát, mert a "15 hónapig nincs szex" csak tünet, és vagy sikerül vissza találnotok egymáshoz vagy le tudjátok zárni a dolgot.


NEm tartom egészen kizártnak, hogy valahol az is belejátszik, hoyg te akartál volna gyereket, ö meg nem, de ezt így kivülállóként nehéz lenne kideríteni.

Ezért is javasolt a párterápia, mert ott direkt ilyen területre szakosodott szakemberek segítenek.

2018. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%
Ennek semmi értelme, relatív fiatalok vagytok, vagy próbáljátok meg a terápíát vagy válás
2018. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
61%
Egy nő több okból nem akarhat szexelni(és nem sexelni) a férjével, a legtöbbször ennek az oka hogy semmibe véve érzi önmagát. a gyerekkel való nyomasztás sem sokat segíthetett.. amúgy érdekes, hogy neked csak a szex hiánnyal van bajod, pedig biztos sokkal nagyobb problémák vannak itt a háttérben...
2018. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem, ha nem megy, akkor kezdj új életet. Semmi értelme még hosszú évekig szenvedni, aztán majd 60 évesen rájönni, hogy 20 évet elpazaroltál.

Ha bármi gond van, akkor azt meg lehet beszélni. Ha erre a másik nem hajlandó, akkor nem lehet megoldani.

2018. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom a pasi vagy, nem vagytok hazasok, úgy kivagnam mint annak a rendje ... keressen maganak masat gyerekkel együtt, fél misiből meg elnek mint Marci hevesen
2018. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
24%
Akinek a parkapcsolatba nem kell sex az megkapja mashonnan
2018. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
87%

érzésem szerint a jellemével, stílusával, magatartásával leblokkol téged.. Új életet kezdhetnél, te nem vagy "öreg" hozzá.

"Nincs gyerekünk amit én jó pár éve akarok de ő nem" - ez azért lehetett, mert kifelé tekintgetett, csak nem talált jó megoldást, és most valóban a pánik miatt változtatott

(nem ritka, hogy 40 körül a nők pánikba esnek)

- így nem szabad egyébként gyereket a világra hozni, az senkinek sem jó, úgyhogy most vigyázz inkább, hogy ne legyen.

2018. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
95%

Ennek a kapcsolatnak így nincs értelme. Ha nem akarja megbeszélni, hogy mi a gond, akkor nem tudjátok megoldani.

A szexhiány csak a probléma tünete.

Örülj, hogy nincs gyerek. Sokkal könnyebb külön menni.

2018. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
78%
Lehet lepontozni, de ha egy nőből keserűségében kitör, hogy “primitív ősember vagy állatias ösztönökkel!!!” akkor úgy érzi , nem veszed észre a létezését csak ha ba.szni akarsz. Ki szexelne szívesen azzal aki mellet használati tárgynak érezheti magát? De persze a nő a hibás mindenben...
2018. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!