Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a keresztszüleit...

Ti szeretitek a keresztszüleiteket?

Figyelt kérdés
Én igen.ti?

2018. ápr. 17. 17:15
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Okot is írjátok
2018. ápr. 17. 17:17
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a távolság és alapvetően más az életszemlélete a két családnak. Jól elvagyunk, örülök ha jönnek vagy mi megyünk de felszínes velük a kapcsolatom.

15/l

2018. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket. Nem tudok okot mondani. Egyszerűen olyan személyiségek, akiket én tudok szeretni.
2018. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A keresztapukámat nagyon szerettem, bár 4 éves voltam, amikor meghalt, de még mindig emlékszem arra a napra (elég kevés az emlékem kiskoromból), amikor közölték velem, hogy már nincs többé, nagyon keservesen zokogtam. Keresztanyukámmal nincs semmi bajom, de kicsit kétszínű, amikor elkerültem otthonról, akkor egyik képem alá írta, hogy már rég hallott felőlem, úgy voltam vele, hogy oké, akkor többet fogok vele találkozni, az elején még úgy tűnt, hogy érdeklem, de aztán meghívtam, azt mondta, hogy eljön, be is vásároltam, és másnap írt, hogy annyira fájt a feje, hogy nem tudott eljönni. Úgyhogy nem is értem az egészet. Nem utálom, de nem is szeretem.
2018. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb 8 évente látom mindkettőt, amúgy jófejek. Gyerekkoromban sokat találkoztam velük, akkor is jófejek voltak :)
2018. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A keresztapám régen jó fej volt, de kb 16 éves lehettem amikor gyökeresen megváltozott. Azóta nagy ívben tojik arra hogy mi van velem, és ami a legszomorúbb hogy a saját gyerekeivel sem foglalkozik semmit, holott a lányának nagy szüksége lett volna rá még régen, de kb cserben hagyta őt.

Már lassan 10 éve hogy semmit nem tudok felőle, mert a volt feleségét, a gyerekeit elhagyta, ahogyan ők utálják is, látni sem akarják.

Keresztanyámmal semleges a kapcsolatunk. Még kicsi voltam amikor ő messzire költözött és azóta nem is láttam sokáig. Már fel sem ismertem őt amikor újra előbukkant és bekerült az életembe. Igaz nem vagyunk annyira jóba, de rosszban sem vagyunk, néha elbeszélgetek vele és ennyi.

2018. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Nekem csak keresztanyukám van de ót nagyon nagyon szeretem. Nagyon aranyos, mindig törődik velem meg érdeklődik. Elég sokat is találkozunk, kb 2 hetente és mindig magyon jól elbeszélgetünk meg nevetünk. Meg mindig szervez jó,változatos programokat. Jobbat nem is kívánhatnék
2018. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Anyum testvérét, és feleségét igen. Gyakran találkozunk, bár egyre ritkábban. Sokat voltam ott gyerekként. Az unokatestvéreim közül, az ő lányukkal jövök ki a legjobban.

Anyum unokatestvérét, és annak férjét már kevésbé szeretem ..nem is mondanám szeretetnek.

Gyerekként többször láttám őket, de akkor is 3-5ször egy évben. Most ha összefutunk elbeszélgetünk, de nem keressük egymás társaságát ..még közösség oldalakon sem vagyunk ismerősök.


Anyum barátnője a szomszédom volt sokáig, őt nagyon szeretem mind a mai napig. Ő nagyon régen elvált a férjétől, de még együtt voltak amikor engem kereszteltek, tehát a keresztapám. De őt nem ismerem, talán 4szer ha láttam életemben.

2018. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresztapukámmal nincs bajom , keresztanyukámat nagyon szeretem és ő is engem :) Keresztszüleimnek nem lehetett gyerekere , keresztanyukám mindig is egy kislányról álmodozott, így rengeteg foglalkozott velem és a mai napig is így van :) Pedig már én se vagyok olyan fiatal, ő meg pláne. (mamám testvére a keresztanyukám és a férje a keresztapukám)
2018. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Keresztapám apám öccse. Igazából semleges-félek tőle volt a viszonyunk gyerekként is (évente 2-3 alkalommal találkoztunk), már akkor is túl sokat ivott, azóta ez alkoholizmussá fajult. Egyik unokatesóm gimis ballagásán ő is részt vett (én voltam kb 13 éves), majdnem ököllel arcon vágott, hogy anyámra hasonlítok külsőre és kiköpött mellém a földre. Melléksztori annyi, hogy apám egy este kijelentette, hogy van valaki más az életében, másnap valószínűleg szabadnapot vett ki, mert minden mozdíthatót (még a tűzhelyet is, tv, számítógép stb) elvitt és nem volt hajlandó a telefont se felvenni (lakást bútorokkal együtt anyám örökölte).

Keresztanyám anyám húga. Őt gyerekként nagyon szerettem, meg a férjét is, majd született egy gyerekük és nagyon "elkapatták". Toppantott egyet a lábával, hogy nem adtam oda neki a saját rajzomat és én kaptam a pofont, meg odaadták neki a képet, hogy nyugodtan firkálja össze. Meg a kutya nekem engedelmeskedett, így elkezdte ütni a kutyát, aki megmarta, emiatt elaltatták... Szóval próbáljuk semleges viszonyt tartani, de unokahúgom ugyanilyen 19 évesen is. Természetesen nem az ő hibája, mindig valaki befolyásolja naiv lelkét.

2018. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!