Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnek neki segiteni,...

Hogy tudnek neki segiteni, hogy elkezdhessuk a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Edesapam sokaig volt nemreg korhazban egy baleset kovetkezteben. Ekkor tortent az, hogy egy jo baratja es egyben munkatarsa gyakran meglatogatta reszben a munka miatt es baratkent is. Mivel sokat osszefutottam vele, jobban megismerkedtunk es sokszor segitett nekem leven, hogy egyedul voltam, amig apu korhazban volt (edesanyam kiskoromban hunyt el rakbetegsegben, testverem nincs), igy nagyon jol esett a segitsege, kedvessege. Ahogy egyre jobban megismertuk egymast, egyre tobb erzes alakult ki bennem iranta, es ugy erzem, hogy o az igazi szamomra, amit nemreg kifejeztem fele. Miutan szerelmet vallottunk egymasnak, egyutt voltunk szexualisan par napja (mindkettonknek ez volt az elso, igy mely nyomot hagyott). Miutan megtortent a dolog, elsietett. Azota kerul, csak annyit mondott, hogy nagyon sajnalja, nem akarta kihasznalni a kiszolgaltatott helyzetemet, es nem mehetunk bele kapcsolatba. Az egyik indoka az, hogy o 46 eves, en 20 vagyok. A masik pedig az, hogy az apam a fonoke es a baratja, igy nem akarja, hogy kellemetlen helyzet alakuljon ki. Edesapam nagyon ved mindenkitol, mert egyetlen gyereke, csaladtagja vagyok, szoval meg baratom sem volt. A baratjanak sincs csaladja, gyereke, o eddig teljesen a munkajanak elt (2 munkahelye is van). Nagyon szeretjuk egymast es szeretnek vele lenni. Tudom, hogy o is velem, de a fenti okok miatt ezt kivitelezhetetlennek tartja. Fel aputol is, fel, hogy az o kapcsolatuk is teljesen megromlana, aztan annak kovetkezteben a mienk is. Nem akarja, hogy apu ezert haragudjon ram. Mit tehetnek, hogy egyutt lehessunk?
2010. jún. 12. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy értetlenkedem, de hogy érted, hogy mindkettőtöknek ez volt az első? Ő 46 éves?
2010. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehezet kérdezel, mert nem ismerjük a viszonyodat Apuddal, nem tudjuk miket tudsz vele megbeszélni... Valóban elég meredeken hangzik egy apa számára, hogy a kislányát egy vele egykoru férfi környékezi meg! - ez teljesen normális reakció, de szerintem ha tényleg úgy érzitek, nektek együtt a helyetek, ne halasszátok el az alkalmat, legalább próbáljátok meg! Nem kell kitálalni, hogy már volt szex köztetek, csak hozzátok fel, hogy többet éreztek.... és meglátod hogyan reagál apud. Gondolom nem ismerkedsz könnyen, és örűlsz, hogy találtál valakit, aki végre megérintett, kűzdj érte!
2010. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzem úgy,hogy ez a pasi nem egyenes?

Ahhoz volt bátorsága,hogy lefektesen,de felvállani már nem mer.Ezt a szerelem dolgot sem venném be a helyedbe,ezt könnyen ki lehet mondani,ha az ember nagyon meg akar fektetni egy csajt.Ha tényleg szeretne,akkor vállaná is és nem csak kettesben lenne macsó,hanem férfiként viselkedne apáddal szemben is.

2010. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mar nem is akar velem talalkozni epp azert, mert tiszteletben tartja aput, mint baratot es mint az en edesapamat. Szerintem attol tart, hogyha talalkozunk, elkabitom es akkor nem lesz ura onmaganak, mint a multkor. Abszolut nem arrol volt szo, hogy le akart fektetni...en akartam nagyon vele lenni es szerintem ha egy no beveti magat egy ferfinak, akinek raadasul tetszik, nem hiszem, hogy ferfi abbol a helyzetbol ki tud kerulni es azt mondja, hogy nem akarja a szexet. Gondolom, hogy a legtobb ember furcsanak tartja, de tenyleg 46 eves, es a legrendesebb ember, akit ismerek. Ahogy mondtam, o eddig a munkajanak elt, nem akart kapcsolatot, gyereket, egyszeruen nem volt olyan, akibe szerelmes lett volna, szoval en voltam neki is az elso. De nagyon normalis es attraktiv szamomra, szoval ne ez alapjan iteljetek meg. Mondtam neki, hogyha o nem beszel apuval, en fogok, csak en is felek, mert mi van, ha ra lesz merges, nem ram? Nem akarom ot nehez helyzetbe hozni, mert vegulis a szexet en kezdemenyeztem.
2010. jún. 12. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez most keményen fog hangzani, de ne kezdj vele. Akinek 46 évesen nem volt kapcsolata annak nagyon súlyos lelki problémái vannak. És ezt ne vállald fel az első kapcsolatban.
2010. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nincs semmilyen lelki problemaja. Egesz eleteben a lebenult edesanyjat gondozta, ami szinte egy 24 oras feladat volt es az osszes szabadidejet kitoltotte. Emellett es 2 munkahely mellett mar nem volt ideje semmi masra. De az edesanyja sajnos 2 eve elhunyt, szoval most mar remelhetoleg sajat magara is lesz ideje. Eleve sok oka lehet annak, hogy valaki nem akar kapcsolatot. Nem mindenkinek jelenti ez az elete ertelmet, amig nem talalja meg az igazi szerelmet es van, akinek ez kesobb jon.
2010. jún. 12. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Apukád szeret téged, mint gyermekét és szereti a férfit, mint barátját. Az ember a gyermekének is és a barátjának is a legjobbat kívánja az életben - ha igazán szereti.

Ha el sem tudod képzelni, hogy titkos viszonyt folytassatok apukád háta mögött (ami ráadásul ha kiderül, sokkal rosszabbul érinti majd apukádat), akkor vallj be apudnak mindent, főként a a saját érzéseidet. Vállald magadra a tetteteket, különben apukád a "gaz csábítónak" a barátját fogja tartani, aki kihasználta a helyzetet.

2010. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatnád úgy tálalni apudnak, hogy nagyon megkedvelted a barátját, sőt beleszerettél, mert annyit segített neked, amikor ő kórházban volt, stb.

Figyeld meg a reakcióját.

Ne mondd el neki rögtön, hogy volt köztetek intim kapcsolat.

Ha apud teljes mértékben elzárkózik a gondolattól, hogy te és a barátja, akkor neked is mérlegelned kell, természetesen nem aszerint dönteni, mert ez a te életed, viszont lehet, hogy az ő ellenérzése vagy támogatása segít neked is a döntésben.

Vagy te már teljesen elhatároztad magad?

Az igazság az, hogy ehhez ugye a másik fél is kell, aki most kicsit elbizonytalanodott. Kérdezd meg tőle, hogy akkor együtt lehetnétek, ha apukád áldását adná, vagy akkor is van aggálya?

Szóval puhatolózz, jobban össze fog állni a kép.

2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak egy olyan fellángolás ami hirtelen megtörtént, mert ő is magányos és te is. Ő azért mert elvesztette édesanyját, és így magára maradt. Te meg azért, mert édesapád kórházban volt és nincs rajta kívül számodra fontosabb személy. Ezzel a pasassal egymásra találtok, nagyon szép és tiszteletre méltó, hogy figyelt rád, vigyázott rád, de szerintem ez később nem működne. Egyrészt: idős hozzád, eléggé ezen nincs is mit magyarázni. Másrészt: írták, hogy valami lelki baja mire te ezt megcáfoltad. Szernted az, hogy a lebénult édesanyját kellett napi 24 órában ápolnia az milyen állapotba hozza az embert? Borzasztó. Úgy gondolom, most sikerült ezt feldolgoznia (valamennyire) és emiatt találtatok egymásra hirtelen.

Hidd el akármilyen nehéz jobb, ha ebbe nem mentek bele. Tényleg. Szomorú, de véleményem szerint így helyes lenne. Fiatal vagy, 20 éves... annyi IGAZI-d lehet még! :) Aki mindig igazi egy darabig, aztán jön a másik IGAZI míg a végére meg lesz az igazi igazi. :) Biztosan.

Kitartást!

17/L

2010. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most "szerelmileg", vagy testileg voltál neki az első? Mert én képtelen vagyok felfogni, hogy egy 46éves férfinak nem volt még szexuális kapcsolata.
2010. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!