Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családban szégyenlősség?

Családban szégyenlősség?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy van ez ki miben mer mutatkozni a másik előtt?Szülő-gyerek,vagy tesók közt hogyan megy ez?Mondjuk fürdés után kilibbeni pucéran/bugyi-melltartó/boxer,vagy csak szigorúan törölközőben/ruhában?
2018. ápr. 22. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

En nagyon szegyenlos vagyok!meg torolkozoben is furdes utan csalad elott.

Rogton pizsama vagy ruha fel...

Pedig anyam regen meztelenkedett elottunk s lehet eppen ez a gond,hogy nem tetszett a latvany s felek en sem tetszenek meztelenkedve

2018. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Barhogy merek, de nem szokasom, nem szeretek pucerkodni elottuk, de nem dol ossze a vilag, ha veletlenul meglatnak.
2018. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Én nagyon szégyenlős vagyok. Anyám előtt minimum a bugyi-melltartó, pucéran sosem mutatkozom előtte. Mindig meg is kapom, hogy miért vagyok ilyen szégyenlős, látott ő már eleget, az anyám előtt ne szégyenlősködjek. Anyám simán mutatkozik pucéran is előttem, őt aztán nem zavarja. Például nyáron volt, hogy nagyon meleg volt és csak egyszál bugyiban volt otthon, melltartó nélkül.

Apám előtt csak felöltözve mutatkozom. Apám pedig előttem alsógatyában.

2018. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon szégyenlős vagyok. Nálunk sosem volt divat egymás előtt pl meztelenkedni sem. Vagyis én csak polo nadrágba mutatkozom szüleim bátyám előtt,ő max alsónadrág ugyszint a szüleim is elöttünk ruhában. Max alőttem anyum szokott bugyiba lenni,v meztelenül de én még előtte sem.
2018. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi nem vagyunk szégyenlősek,de azért nem is mutogatjuk magunkat a másiknak :D

mondjuk én beviszem magammal a pizsit amikor fürdök és már abban megyek ki, vagy ha esetleg bent hagytam a szobámban,akkor kimegyek simán törölközőben,ez belefér. anyukám előtt simán átöltözök meg fordítva is, apu előtt nem,de ő sem szokott előttem öltözni. nyilván nem lenne tragédia látni egymást pucéran de azért igyekszünk ezt elkerülni, nem is szokott gond lenni ebből :D

13L

2018. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szégyenlős. Viszont 22 éves létemre szerintem valamiért már illetlenség Anyum és öcsém előtt mesztelenkedni. Főleg hogy már nem velük lakom. Anyu előtt még elmegy, viszont az öcsém előtt már annyira nem, mivel már azért kezd növögetni. (12 éves) szóval az én szememben nem illik törölköző nélkül slisszolni ide-oda. :D 22/N
2018. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam meztelenül lófrálni a családtagjaim előtt és nekik sem szokásuk. Mondjuk, nem annyira szégyenlősség ez, mert akkor sincs semmi, ha nagyritkán mégis meztelenül látjuk egymást.
2018. ápr. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Soha nem járkáltunk meztelenül otthon, egymás előtt meg pláne nem. Amikor 40 fok volt árnyékban, akkor apám egy alsónadrágban volt, de ennyit a strandon is láttam. Amikor nagyobb lettem, anyám előtt sem szerettem öltözni, pedig jó a kapcsolatunk.

Volt olyan lány osztálytársam, aki simán mutatkozott az apja előtt is meztelen, vagyis inkább úgy mondom, hogy ha a lány fürdött és az apja bement valamiért a fürdőbe, akkor nem zavarta őket a másik. Ezen én nagyon meglepődtem és nem is értettem és azóta sem értem.


Most a férjemmel és a 3 éves fiammal élek. Van, hogy meztelen szaladok ki a fürdőből a szobába, a fiam előszeretettel nyit rám és várja meg, amíg megfürdök. Van, hogy a férjem alsónaciban, én meg melltartó-bugyiban flangálok, amíg kitalálom, hogy mit vegyek fel. Még átöltözök a fiam előtt, de szerintem 2 év múlva már nem lesz ilyen. Akkor már nem lesz kiszaladgálás a fürdőből és nem fog rám nyitni sem. Nem lesz divat nálunk a "láttam anyámat meztelenül, mert mindig úgy flangál" dolog.

2018. ápr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bugyi top mindig van rajtam, de ennyi a max :)
2018. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem vagyok szégyenlős se öcsém se a bátyám előtt. Simán kimegyek a fürdőszobából meztelenül. Nem gond ha meglátnak én is szoktam látni őket. Bár öcsém most már kezd szégyenlős lenni. Nyáron is csak meztelenül szoktam lenni.13/l
2018. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!