Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az európai papírokért...

Csak az európai papírokért kellet neki a nő?

Figyelt kérdés
Van itt olyan nő,vagy története aki tapasztalt vagy hallott olyat hogy egy külföldi férfi csak azért vette el mert kellettek neki a papírok hogy Európábanm aradhasson?Mennyi idő múlva derült ki?Hogy ismerkedtek meg?Kíváncsi vagyok a történetekre.

2018. ápr. 24. 05:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
39%

Ismertem nem egy, nem kettő és nem három csajt, akik minden német pasira rámozdultak!

Az egyik nő el is mondta, hogy nem magyarnak érzi magát, magyarok "senkik" a németekhez képest! Természetesen a német pasik köptek rájuk...


Aztán volt olyan huszonéves csaj (volt osztálytársam), aki megcsalta a volt barátját miután kiment Kanadába. Azt mondta, hogy ő kanadai akar lenni, őt nem érdekli Magyarország. Kanadai srác dobta, ma valami sztriptízbárban dolgozik, kiégve, valahol abban az országban (ő is magyarok hírnevét öregbíti...). *ta1ps-taps* Már 3 éve nem hallottam felőle. De őszintén? Nem is érdekel!

2018. ápr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem skandináv vőlegényem van (nem a papírokért :D), de rengeteg olyat hallani hogy a Fülöp-szigeteki nők rámozdulnak a kicsit lúzerebb skandináv pasikra, ugyanezért.

Járt így párom is, fél évig ismerkedett egy csajjal, de a szülei nyomták a lányt hogy legyen a kapcsolatukból valami, és a csaj lelkiismerete nem bírta, szakított. Látatlanban is tisztelem emiatt.


Mikor mi összejöttünk, elsőre azért volt icipici gyanú velem kapcsolatban is a család részéről, de eloszlott hamar. Az európai kultúra azért mégis könnyebben asszimilál.

2018. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet fordítottba ismertem, kolléga vs thai hölgy.

Nagyon szép lány volt, de nyilvánvaló volt a helyzet, csúnya vége lett, a srác mindenből kiábrándult. Nem tudom mit hitt.

Rokon nőt folyamatosan leszólítják néger férfiak, telt, melles, de nagyon szép arca van, van férje is. Nem rasszista, nem migránsozik, de mondta, hogyha meglát egy-pár néger férfit, akkor inkább átmegy a másik oldalra, mert már a begye tele van ezzel.

2018. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
12%

Elmagyaráznátok valamit? Miféle papírokról beszélünk?

Házassággal nem jár állampolgárság Magyarországon.

2018. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
24-es. Tartózkodási igen, és azzal már oda megy az EU-n belül, ahová akar. Ha sikerül rávennie a nőt, hogy gyereket is csináljon neki, akkor a család meg a gyerek érdekéből úgymond nem küldik haza apucit Afrikába.
2018. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
39%

Osztom az egyik válaszadó véleményét!


Magyar nők/lányok körében nagyon népszerű jelenség, hogy lepaktálnak nyugat-európai férfival vagy észak-amerikaival.

Teljesen mindegy mit dolgozik, mit csinál, csak az a fontos, hogy "ő angol" vagy "német" vagy "osztrák" vagy "amerikai" vagy "svéd" vagy "kanadai" legyen. Csak ez a fontos! Ezt megfigyeltem már egy jő ideje!

2018. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a barátnőmet is egy ilyen néger férfi csábította el.El akar utazni hozzá ausztriába hogy találkozzanak.A 3 éves kisfiával.A férfi megmondta nincs papírja még.Hiába mondok neki bármit hajthatatlan.Talán ha ezeket a történetek et megmutatom kicsit felnyílik a szeme.
2018. ápr. 24. 22:16
 28/28 anonim ***** válasza:
82%

#24 de 3 év után könnyítetten megkapja.


Egyébként úgy látszik, az én nőismerőseim okosabbak, csak dugni járnak Egyiptomba, de házasodni nem fognak...

2018. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!