Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jelentsük be otthon a...

Hogy jelentsük be otthon a terhességet? (első)

Figyelt kérdés

Még nem igazán terveztünk kisbabát a vőlegényemmel, ezzel a családom is tisztában van. Jelenleg 10 hetes terhes vagyok, mindkettőnk családjában az első unoka lesz, nálunk pl. én vagyok a legfiatalabb a tágabb családi körben is.


Eddig ez a kettő jutott eszembe:

1. A nagyimnak májusban lesz a 65. szülinapja. Ajándékba kapna egy fotóalbumot, benne rengeteg közös képpel és a végére meg betenném az egyik uh képet, alá pedig, hogy "ősszel érkezem".

2. Anyukámnak anyák napjára akartam csináltatni egy olyan bögrét, amin az van, hogy " I'm not a regular mom, I'm a cool mom." Viszont ezt a feliratot lecserélném " I'm not a regular grandma, I'm a cool grandma."


Én most április végén leszek 22 éves, esetleg arra is gondoltam, hogy ott, akkor mindenkinek. De ahhoz is kéne valami aranyos ötlet, szóval nem csak úgy akarom, hogy elmondjuk és kész.

Köszönöm szépen a segítségeteket!:)


2018. ápr. 24. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Mé nem igazán terveztünk vs. 10 hetes vagy. :D


Tudod, ha én nem igazán tervezek gyereket, akkor nem leszek terhes.

2018. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem így jó ahogy gondoltad
2018. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ne más ünnepén. A nagyid szülinapja szóljon a nagyidról, anyák napja pedig az anyukádról. Ne a gyerekről.
2018. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De jó, hogy megtaláltad, mibe köss bele. :D


Nem terveztük=védekeztünk, mégis sikerült a baba.

Ettől függetlenül nagyon örülünk neki és már alig várjuk, hogy megszülessen.

2018. ápr. 24. 15:55
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Mindenképp a szulinapod napján mond el

Nem tudom hol laksz de vannak party szülinapi boltok ahol egyénre szabva csinálnak lufit

Kérd meg hogy azt rakják rá a lufira hogy boldog szülinapot kismama

Várjuk az unokat

És szülinapodkor addj belőle mindenkinek

És kérd meg őket hogy egyszerre kezdjék el fujni a lufit

2018. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Rendeljektek szulinapodkor tortát és a tortára legyen ráirva valami babás szöveg
2018. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Mit szólsz ehhez: “Apa, anya, nagyi, készítsétek a pénzeteket és az energiátokat”?
2018. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem az ő pénzükre vállaljuk a babát, továbbá nem is azt várjuk el, hogy bármiféle extra energiát fordítsanak majd rá, ránk.



A többi ötlet amúgy tetszik, főleg a lufis, ezzel még nem is találkoztam sehol.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. ápr. 24. 16:06
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Mindkét ötlet bugyuta. Sem a nagymamád születésnapján, se anyák napjan nem kellene magadra felhívni a figyelmet az ünnepelt helyett. Simán csaladi korben jelentsetek be, minden felesleges sallang nélkül
2018. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Na, gyorsan megjöttek a lehurrogók. Abban viszont egyetértek: nem illik mástól elvenni a reflektorfényt a saját ünnepén. Miért akarod mindenáron ünnepre időzíteni? Ez olyan, mintha önmagában nem lenne hírértéke a dolognak, vagy nem tudom :D Sima hétköznap snassz, vagy mi? Akkor maradjon a te szülinapodon. Ott meg úgy trükközöl ahogy szeretnél, ha egy sima bejelentés nem elég menő a facebookon :)
2018. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!