Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem meg anyummal,...

Hogyan beszéljem meg anyummal, hogy elmehessek kirándulni barátommal és a társasággal? Többi lenn.

Figyelt kérdés
A barátom (26) 2 napra nyaralóba hívott,hogy mennyek vele és a barátaival együtt,ismerem őket persze. Anyummal amúgy sem a legjobb a kapcsolatom,nehezen tudunk ilyesmről beszélni,sok a tabutéma,pedig már 19 éves elmúltam. Soha nem voltak velem problémák,nem keveredtem rossz társaságba sosem.Megválogatom a barátaim.Nem beszéltünk meg semmit soha,a szexel kapcsolatos felvilágosítás is elmaradt,ha csókolóznak a tv-ben már az is kínos és elkell csapnom. AZ előző barátommal 3 évig jártam,nagynehezen elfogadták. Most újra kezdődik ez az egész? El szeretnék menni a nyaralóba de hazudozni nem szeretnék.Mit tegyek? Hogyan mondjam el,és értessem meg vele,hogy nem vagyok kislány?
2018. ápr. 24. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen én így beszéltem meg anyával az ilyesmit:


"Anya! XY jövő héten 2 napos kirándulásra hívott a barátaival, és szeretnék velük menni. Remélem, nem gond, és nincs programunk aznapra."

2018. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Idősebbet nem találtál?
2018. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy hány éves a kérdező párja,felnőtt nő. Mond meg h elmész a pároddal és pár baráttal két napra,majd jössz, ennyi. Én kb 17 és fél éves korom ota nem kértem engedélyt semmire,csak közöltem,19 évesen meg már külön éltem a tovább tanulás miatt. De lőtte se volt rajtam póráz,mégis tisztességes ember lettem. Mondjuk engem eleve önállónak neveltek.
2018. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Sose értettem az ilyen kérdéseket. Tudsz beszélni, nem?
2018. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen megmondod neki, hogy 2 napot egy nyaralóban töltesz a barátoddal. 19 éves vagy, meg nem tilthatja.
2018. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"...ha csókolóznak a tévében, már az is kínos és el kell kapcsolnom." Hát, ettől azért kinyúltam...
2018. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. ápr. 24. 22:58
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

#3!

Felnott no?? Nem, o kislany meg nagyon, nem azert mert anyuci tartja el, hanem mert "felnott nokent" megir egy ilyen kerdest.

2018. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 felett felnőtt jogilag,nem lehet a szobába bezárni erény övvel.. Attol mert néhány elmebeteg 18 sőt 28 30 évest is kiskorusit,nem az a normális. Nem kell csodálkozni miért van ennyi hazudozás,200km menekülés,és 4 8 éves kapcsolatrol se tud a család huszon 30 éveseknél se..
2018. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy felnőtt nő. Egy tini lány,aki betöltötte a 18-at.
2018. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!