Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne légy szerelmes nős...

De La Cruse kérdése:

Miért ne légy szerelmes nős férfiba?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 08:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

“Ha otthon minden rendben lenne akkor kinevetne más nőket.”

És ha a “más nők” nem csak dugni kellenének neki, akkor nem a feleségéhez járna haza...

2018. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudom, kik írkálnak ide, akik ránézésre szerelmesek lesznek. Emlékszem, 12 évesen olyan “szerelmes” voltam egy dj-be, akit csak a Youtube videókon láttam... de aztán rájöttem, hogy az nem szerelem volt, idegenbe nem lehet szerelmesnek lenni, az csak egy képzelt férfi volt, nem a valóság. Igenis rengeteg beszélgetés kell ahhoz, hogy kiismerj valakit, és bele tudj szeretni a VALÓDI személyiségébe.
2018. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
:-) mert undorito szetbarmolni egy csaladot. Ha tudod hogy van felesege nem repulsz ra...akkor sem ha allitja hogy nincs minden rendben koztuk. Olyan szekre se teszek a kis fencikedet amelyiken mar csucsukel valaki...
2018. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

#12 Azért a "youtube-on látom és beleszeretek" meg a "csak fél év beszélgetés után tudok beleszeretni valakibe, miután harmincszor dugtunk" a két véglet, a legtöbb ember a kettő között van.


Kérdező: azt nem tudom megmondani, miért ne légy szerelmes nős férfiba, mert nem feltétlen tudod kontrollálni, kibe szeretsz bele. De azt tudom, miért ne kezdj nős férfival. Mert vagy nem kellesz neki és akkor szenvedni fogsz, vagy összejön veled, de akkor meg egy szemét görény a csávó. A "ha otthon minden rendben lenne" érv akkor okés, amennyiben mindkét felet meghallgattad, nem csak az egyiket, de ilyet valahogy nem szoktam látni...

2018. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert tönkrebaxol egy családot. És erre nem válasz az, hogy "de a feleség" meg "de az már úgyis rossz volt" mert te csak egy ember vagy, nem pedig igazságos mátyás akinek mások életében rendezkednie kell. A te hatásköröd saját magadig terjed és gerinctelen féreg vagy, ha nős férfira hajtasz. End of story.
2018. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
100%
Ha annyira "a nő a hibás " ahogy írtad kérdező, akkor miért nem hagyja el a férj? Hát azért, mert ez hazugság! És te csak a férfi szemszögét ismered, kíváncsi lennék ha tudnád a nőér, hogyan vélekednél erről az egészről! Persze vannak rossz házasságok, azért van a válás. De szerintem itt inkább azzal van a baj, hogy a drága férj szarik magasról arra, hogy az ő felesége otthon mennyit dolgozik, vagy hogy a belet is kihannya azért, hogy finom vacsival várja, sőt ha még munkába jár mellette. Majd ha házas leszel, a két kezed is osszeteszed, amiért elvetted egy nő fejét, csak mert szerinted egy embernek mindig kell legyen, kedve, ideje és energiája babusgatni a férjét mig ő felrekefel. Gratulálok, sok ilyen buta liba van aki beveszi "nagyon rossz otthon minden, nem is szeretem a feleségem, azt se tudom miért vettem el, de ha elvalok összeomlik, esetleg meg öngyilkos is lesz, nem tehetem ezt vele, de beléd szerettem és nem akarlak elveszíteni. Hagyjunk egy kis időt ,és utánna meglássuk hogyan tovább, de kérlek nd hagy el szükségem van rá " -azért hogy kefeljen, mig otthon valaki főz, mos rá. Gratulálok. Azt tezdel amit akarsz, fogadok úgysem hagyod el, de 100% ,hogy nem fog elválni max a felesége ha rájön erre, és akkor te leszel egy ilyen feleség és egy masik ribinek írjuk, hogy ne tegye tönkre más (ami a tiéd is lehet) életét.
2018. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
Drága kérdező, nagy butaságot írtál, hogy a feleséggel van a gond. Elenyésző %-ban ez az ok, nagyobb részét leírták már az előző válaszokban!
2018. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Mert valaki mindenképpen megszívja, ha őbenne is generálódnak érzések irántad.
2018. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
"Ha otthon minden rendben lenne, akkor kinevetne más nőket." Lehet, viszont, ha a gerincével rendben lenne minden, akkor nem alázná meg sem magát, sem a feleségét megcsalással, hanem elválna. Aztán utána, már "szabad a pálya".
2018. ápr. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Már persze feltéve, hogy az új "jelölt", nem csak "hancúrozni" kell. Akkor még "jobb", mert egyszerre két nőt aláz meg.
2018. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!