Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne légy szerelmes nős...

De La Cruse kérdése:

Miért ne légy szerelmes nős férfiba?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 08:55
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem két nőről való hancurozgatásos esetről van szó és a férfi a megalázott a felesége által holott elég értékes példány! Meg is becsülhetné mert házat, autót, jövedelmet rakott a valaga alá mégis rosszul bánik a férjével.
2018. ápr. 30. 06:56
 22/31 anonim ***** válasza:
69%

“férfi a megalázott a felesége által”

És te ezt honnan tudod? Mit látsz az életükből azon kívül, amit a Szent Péniszed mesél? Aki nyilván nem fogja azt mondani, hogy jó otthon minden, de párszor veled is le akar feküdni.



“holott elég értékes példány!”

Szerfelett értékes, egyszerre hülyít két nőt. Gerinctelen, mert te is azt képzeled hogy hűséges hozzád és téged szeret, meg a felesége is. Ő meg csak dugni használ téged, aztán hazamegy ahhoz a “rémesen gonosz” asszonyhoz.

2018. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Személyeskedni akarsz?
2018. ápr. 30. 10:54
 24/31 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla, ez az egész totál személytelen. Minden megcsaló ugyanezeket hazudja a partnerének, lehordja a társát -akivel szerelemből házasodott össze, és a szeretet meg a közös élet tartja össze- minden rossznak, csak azért, hogy lefektesse a kiszemelt naív lánykát. Ha olyan rossz neki, akkor miért is van együtt azzal a nővel, miért titokban kell találkoznotok... ezen elgondolkodtál már valaha? Aki két nőnek hazudik, aki egy nap mindkettőtökben megfordul, az mennyire lehet értékes ember?
2018. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

A "férjek" többsége tényleg sajnáltatja magát, csak hogy belemásszon más nő bugyijába. De kérdem én! Amikor a házat autót satöbbit rakta a valaga alá ( hogy a szavaiddal éljek) akkor még nem volt probléma a feleséggel? Ha megváltozott a feleség, annak oka van. És nem lehetséges hogy előbb volt a szerető, mint ahogy a feleségből sárkány?

Az én véleményem meg az, hogy csak egy szajha szereti el más pasiját.

Nagyon csúnya dolgot tud művelni az az érzés, amikor a feleség ráeszmél, hogy nem őt zárta szívébe a férj. Ha egy nő szereti a férjét, szó szerint megszakad a szíve. Belehal.

2018. máj. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

Biztos hogy a fizetés is a férjnek köszönhető?

...csak mert 3 gyerek adókedvezmény havi 99ezer plusz...

Kiváncsi lennék a feleség mit mond a férjről.

2018. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Jaj nem eleg hogy szajha a kerdezo de meg idiota is:-D ertekes peldany a pasi...meg hogy a felesege a szar meg stb...:-D aha...attol hogy teged ezzel kabit meg ne gondold hogy majd te megvaltoztatod az eletet:-D meg te leszel a feny az ejszakaban meg az alagut vegen:-D ha benyeled ezeket a szarokat amivel magat fenyezi meg probalja aldozatkent feltuntetni magat ...akkor meg is erdemled hogy csak szereto legyel...orok sokadik. Nem is erdemelsz tobbet:-D sose fog elvalni tok jo neki a felesegevel csak igazi farok...nem tud egy lyuk mellett maradni. Na...eleg vilagos voltam.azt hiszem.
2018. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
60%

Húúú, lányok...

Itt olyan sérelmek törtek a felszínre, hogy abból egy jobb pszichológus könyvet tudna írni.

Nem. A pasi nem mindig hazudik, amikor azt mondja egy másik nőnek, hogy beleszeretett a feleség mellett. Sajnállak benneteket, ha csak olyan pasival hozott össze az élet, aki csak leakarta rólatok a bugyit dumálni. De ezt nem kell általánosítani. Mint, ahogy nem minden cigány lop, és nem minden nő maga a megtestesült tökéletesség.

Ha a férfi nem válik el, az nem feltétlenül azért van, mert “mégsem szar a kapcsolata”.

Mocskosul sok oka lehet annak, hogy nem válik el a férj a feleségtől, vagy fordítva. Ha leírjátok, hogy “akkor biztosan nem szar a kapcsolata, ha nem válik el”, akkor nektek nincs mit magyarázni. Ugyanis, akkor halvány lila gőzötök sincs egy ilyen szituációról. Vagy legalábbis nem elfogulatlanul nézitek.

Elég sok személyeskedést olvastam idáig.

Az a baj, hogy a reagálásokból egy az egyben le lehet szűrni, hogy a hozzászólók voltak ugyan ilyen szituációban nőként, de egyáltalán nem jutott eszünkbe az önkritika gyakorlása.

Tudom, hogy nagyon szeretnétek, ha nem így lenne, de sajnos van olyan, hogy a nő miatt megy tönkre egy házasság.

Gondolom, már leesett a tantusz, hogy férfi vagyok, és pont most vagyok benne egy ilyen helyzetben.

Kérdezhetek nyugodtan. A lehető legjobb tudásom szerint fogok válaszolni a kérdésekre és őszintén. Ha olyanok lesznek a kérdések. Csak, hogy megismerjétek a másik oldalt is!

2018. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Egyet értek az előttem lévővel! Nem szabad általánosítani. Látszik hogy a többség kivűlállóként kommentel, sajnos ez nehéz helyzet, minden fél számára. Nem lehet tudni mi folyik a házasságban és azon kívűl. Hogy ki a nagyobb hibás és miben, azt még a főszereplők sem nagyon tudják megállapítani, nem hogy ezek a fentebbiaz óvoda szintű
2018. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Sorry, nem tudtam befelyezni. Tehát ezekből a fentebbi rágalmazásokból latszik hogy, a többség nem tud értelmezni egy ilyen bonyolult helyzetet.
2018. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!