Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élek párommal gyermekün...

Együtt élek párommal gyermekünk is van már. Régóta élünk együtt több éve. Normális ha szüleinél alszik?

Figyelt kérdés

Nem egy éjszakáról van szó és nem havi egy alkalomról! Már gyerekünk is van! Heti van hogy több napokat is ott tölt. Következő héten ismét. Külön szobája nincs a kicsi még anya tejen van néha. Ha hívom hol van mikor jön akkor én vagyok a rossz. Szerintük ez elfogadható hisz a szülei meg a gyereke meg az unokája. Távolság az 20km! Vonattal megy jön! Mit kellene tennem? Egy idősek vagyunk 26. Elmegy pénteken vasárnap estére jön haza. Vagy hétfő- kedden. De kövhéten vagy azutáni héten ismét elmegy és ismét nem jön haza aznap. Ti mit tennétek? Engedjem ezt tovább hogy persze menjetek majd jöttök? Ebből az okból is meg más okból is nem szivem ügye a szülei elegem kett ebből, hogy mindíg ott van és mit együtt lehetnénk hétbégéket ünnepeket nincs itt. Így nem szivesen megyek szüleihez. Párom nincs eltiltva.

Dolgozom, nem fogyasztok alkoholt, főzök, mosok, gyermekünkkel is foglalkozom sétálok vele viszem ahová csak tudom bolt, játszótér stb. Párom is szokott velünk könni sétálni boltba stb. De van hogy hazaérve a munkából senki sem vár. Reggelente felébredve éjszakánként lefekve nincs melletem az akivel külön életem van és gyermekem. Kérdésem mit tegyek? Elfogadható, hogy havi több napot van hogy hetente kéthetente ott van? Mert szerinte igen! Ha hazaér és mondom neki a magam igazát akkor még ő akar elhagyni gyerekkel.



2018. máj. 1. 12:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Megcsal
2018. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%

Nyilván nem a szüleivel van, ennyire naiv ne legyél 26 évesen.

Túl fiatalon lettetek szülők, nem kellett volna ennyire elkapkodni.

De most már mindegy, 2 lehetőséged van: eltáűröd a megcsalást, vagy továbbállsz gyerekestül.

Mondjuk ha kidob téged, akkor alapból csak a 2. lehetőség marad.

2018. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%

Ez aztán az "ideális" család !

Lehetőleg több gyereket ne hozzatok össze !

2018. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

Te is tudod, hogy ez NEM normális.

Meg azt is, hogy ti nem éltek együtt és nem vagytok egy pár.

Van egy közös gyereketek, ennyi.

Ennek ellenére azt mondom: DOBD, de nagyon gyorsan, mert neked is csak egy életed van!

2018. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Ez nyilván igy nem normális állapot!

Mondd el neki hogy az nem zavar ha meglátogatja az anyukáját, de hogy rendszeresen napokig ott marad az már nem normális dolog egy párkapcsolatban

2018. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is az ugrott be, hogy két nője van. De ha még se, milyen ember az akit ennyire nem érdekel a gyereke? Vagy kamu az egész? Jó, mondjuk idősebb vagyok, de ennyire csak nem változott meg a világ?
2018. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem normális. Az meg pláne nem, hogy meg mindig veke vagy és gyereket is vállaltál.

Közlöd hogy vagy itt marad, vagy költözik- gyerek nélkül

2018. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
13%
Biztos, hogy a szüleihez megy? Mert ez elég furcsán hangzik. Ha valóban ott van, akkor lehet azért, mert zavarja a gyerek, nem tudja magát kialudni, az egész szituáció túl sok neki. De manapság egy 27 éves pasi nagyon fiatal apának, 10 év múlva is majdnem ráért volna...
2018. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Áh, te a pasi vagy és a nő lép le. Nem normális ez se.
2018. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
51%

Persze biztos pasizni megy egy kisbabával. Meg az is jó ötlet, hogy a kérdező küldje el a gyerek nélkül anyát. Nyilván egy anyatejes kisgyereket az apjának ítélne a bíróság.

Szerintem az van, hogy unatkozik. Gondolom évek óta otthon van, a gyereken kívül nem sok inger éri, ezért megy a szülőkhöz. Én nem csináltam ezt, de sok ismerősöm igen. Szerintem meg lehetne találni az egyensúlyt. Menjen néha 1-2 napra, amikor te dolgozol, de a hétvége erős túlzás.

2018. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!