Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élek párommal gyermekün...

Együtt élek párommal gyermekünk is van már. Régóta élünk együtt több éve. Normális ha szüleinél alszik?

Figyelt kérdés

Nem egy éjszakáról van szó és nem havi egy alkalomról! Már gyerekünk is van! Heti van hogy több napokat is ott tölt. Következő héten ismét. Külön szobája nincs a kicsi még anya tejen van néha. Ha hívom hol van mikor jön akkor én vagyok a rossz. Szerintük ez elfogadható hisz a szülei meg a gyereke meg az unokája. Távolság az 20km! Vonattal megy jön! Mit kellene tennem? Egy idősek vagyunk 26. Elmegy pénteken vasárnap estére jön haza. Vagy hétfő- kedden. De kövhéten vagy azutáni héten ismét elmegy és ismét nem jön haza aznap. Ti mit tennétek? Engedjem ezt tovább hogy persze menjetek majd jöttök? Ebből az okból is meg más okból is nem szivem ügye a szülei elegem kett ebből, hogy mindíg ott van és mit együtt lehetnénk hétbégéket ünnepeket nincs itt. Így nem szivesen megyek szüleihez. Párom nincs eltiltva.

Dolgozom, nem fogyasztok alkoholt, főzök, mosok, gyermekünkkel is foglalkozom sétálok vele viszem ahová csak tudom bolt, játszótér stb. Párom is szokott velünk könni sétálni boltba stb. De van hogy hazaérve a munkából senki sem vár. Reggelente felébredve éjszakánként lefekve nincs melletem az akivel külön életem van és gyermekem. Kérdésem mit tegyek? Elfogadható, hogy havi több napot van hogy hetente kéthetente ott van? Mert szerinte igen! Ha hazaér és mondom neki a magam igazát akkor még ő akar elhagyni gyerekkel.



2018. máj. 1. 12:43
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
26%
Anyatejes kisgyerekkel nyilván nincs evekmita otthon, utolsó. Mellesleg meg nem volt egyértelmű, hoyg a kérdező a ferfi
2018. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lehetne 2 éve otthon? És egyértelmű volt a kérdésből, hogy a kérdező a férfi.
2018. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%
Én is ismerek ilyet. A gond ott is meg nálatok is az, hogy túl korán jött a gyerek. Az anya ott is még élni akart, nem tudott felnőni az anyasághoz és minden nap a szüleinél dekkolt. Ő csak hétvégére ment haza a saját lakásukba. Sürgősen le kellene ülnötök ezt megbeszélni. Esetleg a szüleivel is beszélhetnél, lehet ők tudnának segíteni. Bár biztosan inkább a lányuk pártját fogják majd.
2018. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
Mi az hogy nincs eltiltva? Még szép hogy nincs, nincs jogod korlátozni. Még hogy engeded... nem szorul az engedélyedre, nem a tulajdonod. A problémát itt az okozza, hogy te dolgozol, ő meg bezárva érezi magát a gyerek mellett, ezért lép le ilyen sűrűn - oda, ahol úgy érzi figyelnek rá. De nem, nem normális, ez igy nem kapcsolat. Nem tudom miért érzi úgy hogy a családjára számíthat, de rád nem, mert ez erről szól, hidd el.
2018. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem pasizni megy, ez akkor is szánalmas... felnőtt ember, vagy anyatejfüggő kisfiú? Sajnos jól bevlasztottál...
2018. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Mindegy, akkor anyatejfüggő kislány.
2018. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmas hogy nem akar teljesen elmagányosodni? Inkább az a szánalmas hogy nem tudja megbeszélni a párjával mi a baj vagy nem figyelnek rá.
2018. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
71%

Én nem gondolom, hogy 26 évesen túl korai gyereket szülni.


Kérdező, nem, ez nem normális. Az embernek van egy otthona, és ott él, főleg, ha családja van. És ott kellene jól éreznie magát.


A te párod nem igazán érzi az otthonának a közös lakásotokat. Hogy miért? Nem tudom. És mintha téged sem érezne a másik felének....


Gondoltál már arra, hogy elvedd feleségül? Vagy beszéltetek erről? Ha már gyereketek is van.


Nem vagyok kimondottan házasságpárti, de nem lehet, hogy ezért nem kötődik az otthonához, és - mondjuk ki - hozzád sem annyira?

2018. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%

Beszéljétek meg, hogy havonta egy hétvégét megy a szüleihez a gyerekkel, de akkor mész te is velük. (nem keresel kifogást, hanem elmész)

Ezen kívül egy hétvégét jöhetnek az ő szülei hozzátok.


Én nem is értem, sokan mennyire függenek a szüleiktől. Én 26 évesen örülök, hogy nem kell látnom őket minden nap, pedig jó a kapcsolatunk.

2018. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
38%

"Mi az hogy nincs eltiltva? Még szép hogy nincs, nincs jogod korlátozni."


Ez jól hangzik így leírva, de...


Amikor férjhez mentem, az első hetekben, hazamentem a munkából, elkészítettem az ebédet, aztán tologattam vagy két órát a tűzhelyen, mert a férjem hazafele jövet még beugrott anyuhoz. És ott ült vagy két órát.


Hát én sem korlátoztam, mert nem volt jogom hozzá, csak egy idő után közöltem vele, hogyha sürgősen nem fejezi be ezt, összepakolhat, és visszaköltözhet az anyjához.


"A problémát itt az okozza, hogy te dolgozol, ő meg bezárva érezi magát a gyerek mellett."


Hát ez már ilyen, ha gyereket vállal az ember lánya. Ha ennyire nem viseli el a bezártságot, el lehet menni dolgozni, vannak bölcsödék.

2018. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!