Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élek párommal gyermekün...

Együtt élek párommal gyermekünk is van már. Régóta élünk együtt több éve. Normális ha szüleinél alszik?

Figyelt kérdés

Nem egy éjszakáról van szó és nem havi egy alkalomról! Már gyerekünk is van! Heti van hogy több napokat is ott tölt. Következő héten ismét. Külön szobája nincs a kicsi még anya tejen van néha. Ha hívom hol van mikor jön akkor én vagyok a rossz. Szerintük ez elfogadható hisz a szülei meg a gyereke meg az unokája. Távolság az 20km! Vonattal megy jön! Mit kellene tennem? Egy idősek vagyunk 26. Elmegy pénteken vasárnap estére jön haza. Vagy hétfő- kedden. De kövhéten vagy azutáni héten ismét elmegy és ismét nem jön haza aznap. Ti mit tennétek? Engedjem ezt tovább hogy persze menjetek majd jöttök? Ebből az okból is meg más okból is nem szivem ügye a szülei elegem kett ebből, hogy mindíg ott van és mit együtt lehetnénk hétbégéket ünnepeket nincs itt. Így nem szivesen megyek szüleihez. Párom nincs eltiltva.

Dolgozom, nem fogyasztok alkoholt, főzök, mosok, gyermekünkkel is foglalkozom sétálok vele viszem ahová csak tudom bolt, játszótér stb. Párom is szokott velünk könni sétálni boltba stb. De van hogy hazaérve a munkából senki sem vár. Reggelente felébredve éjszakánként lefekve nincs melletem az akivel külön életem van és gyermekem. Kérdésem mit tegyek? Elfogadható, hogy havi több napot van hogy hetente kéthetente ott van? Mert szerinte igen! Ha hazaér és mondom neki a magam igazát akkor még ő akar elhagyni gyerekkel.



2018. máj. 1. 12:43
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%
Hát... azért én egyszer beállítanék ilyenkor bejelentés nélkül.
2018. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ez így nagyon nem normális, de meg párkapcsolatnak is nehezen nevezhető, ami köztetek van.
2018. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ez csak a "gyerek óta" van, vagy előtte is így volt.
2018. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
44%
Megcsal... Te meg naiv vagy es mindent elhiszel. Lehet egyszer egyszer ott is alszik a szuloknel, h ha szoba jon ne nezzenek nagyokat, de amugy tuti felrejar...
2018. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
57%
Együtt élsz,kivel,mert vele biztos nem,tuti h van neki más..
2018. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
57%
Mi az előzménye az elmenésnek? Csak úgy nekiindul, vagy hív téged is, de neked nincsen kedved?
2018. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%

Egy ilyen nő,aki ennyire nem tud az anyjáékról leszakadni,minek szül,ha persze ott van?


Ha meg félrelép,miért nem coming outol,hogy elmúlt a varázs?

2018. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán. Az normális lenne, ha mondjuk hétvégenként ellátogatna/ellátogatnátok a szüleihez, de az, hogy heti több napot ott tölt, te meg otthon, az azért messze van a normálistól.
2018. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
41%
Sürűn járok én is haza a kicsivel.Van, hogy 3 napra is.A férjem vendéglátásban dolgozik... pl. A húsvétot is ott töltöttük..Néha megy 1- 2 napra pecázni.Akkor is megyünk a családomhoz.Viszont úgy, hogy pl szabadnapos kedden és szerdán vagy hétvégén már mindkét nap 3 után itthon van, én nem hagyom itt.Ugy nem szoktunk elmenni, hogy lelépünk, mikor itthon van.Csak akkor, ha neki is programja van.Vagy pl ha 7 végén este 11 mire hazaér aztán reggel megy 6ra.Ilyenkor délelőtt megyünk szombaton de vasárnap munka után ő jön értünk.Járunk együtt is a szüleimhez.(30km)Ott is alszunk.Járunk az övéihez is rebdszeresen.Ök helyben laknak.
2018. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Eltelt majd egy év.. nem hagytuk el egymást de a helyzet nem változott sajnos mindig van valami amiért ott.. szülinap stb ez napokig tart.. most ráesett egy vágódeszka a lábára felajánlottam táppénzre eljövök figyelek rá s a gyermekemre ez helyett 2 hete anyucinál apucinál van... csak orvoshoz megyek mondván nem leszek napokat.. kérdésem mostmàr foghatom a majd 3 éves gyereker elhozhatom magammal ha nem dolgozok? Gyermek helyezés anya nem dolgozik..nincs bevétele.. álandóan kisajátitja a gyermekem elviszi ha szeretném ha nem?! vagy keverjek le ott mindenkinek mostmár egy jókora magy pofont a gyermekem természetesen nincs benne...
2019. ápr. 29. 00:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!