Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élek párommal gyermekün...

Együtt élek párommal gyermekünk is van már. Régóta élünk együtt több éve. Normális ha szüleinél alszik?

Figyelt kérdés

Nem egy éjszakáról van szó és nem havi egy alkalomról! Már gyerekünk is van! Heti van hogy több napokat is ott tölt. Következő héten ismét. Külön szobája nincs a kicsi még anya tejen van néha. Ha hívom hol van mikor jön akkor én vagyok a rossz. Szerintük ez elfogadható hisz a szülei meg a gyereke meg az unokája. Távolság az 20km! Vonattal megy jön! Mit kellene tennem? Egy idősek vagyunk 26. Elmegy pénteken vasárnap estére jön haza. Vagy hétfő- kedden. De kövhéten vagy azutáni héten ismét elmegy és ismét nem jön haza aznap. Ti mit tennétek? Engedjem ezt tovább hogy persze menjetek majd jöttök? Ebből az okból is meg más okból is nem szivem ügye a szülei elegem kett ebből, hogy mindíg ott van és mit együtt lehetnénk hétbégéket ünnepeket nincs itt. Így nem szivesen megyek szüleihez. Párom nincs eltiltva.

Dolgozom, nem fogyasztok alkoholt, főzök, mosok, gyermekünkkel is foglalkozom sétálok vele viszem ahová csak tudom bolt, játszótér stb. Párom is szokott velünk könni sétálni boltba stb. De van hogy hazaérve a munkából senki sem vár. Reggelente felébredve éjszakánként lefekve nincs melletem az akivel külön életem van és gyermekem. Kérdésem mit tegyek? Elfogadható, hogy havi több napot van hogy hetente kéthetente ott van? Mert szerinte igen! Ha hazaér és mondom neki a magam igazát akkor még ő akar elhagyni gyerekkel.



2018. máj. 1. 12:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Válj el a phaszba, te puha pöts! Ha már ez a szutyok nő arra se képes, hogy kimondja a végét! Aki gyerekes anyukaként így viselkedik, az nem szereti a férjét, meg arról már nem is beszélek, hogy agyiszint szempontjából 20-30 évet letagadhat.
2019. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
17evesen kivágta az apja.. aztán gyámügynek nekem azt vallota arőszakokodni akart vele a faterja részegen.. majd ezt csak kitalálta azt mondta. Apja anyja fiutesvére egy szobaban mert nincs másik szoba.. ha megy ott van akkor egyik fel kimegy előtérbe aludni.. volt amikor ott aludtam 20evesen de betelt a pohár este az apja a tesvére lengőboxerba le fel sétalgatott szoltam akkor ennek a nőnek állt feljebb hozzájuk rakom! majd megszült 3hetet a korházbol hazavitte egyenesen a gyerket... egyhelységbe nem tápszeres babával.. apjának anyjának áll feljebb ha megemelem a hangom mert már ott tartok hogy elhozom a fiam végzés nincs ha ő elviheti akkor én is haza magamhoz. most ovoda költözzek abba a városba mert ha dolgozik kimegy a gyerekér csak a szülei tud... hát meg a f...omat 250nettot keresek hagyjam ott hagyjam itt a lakást és lépjek le ami megvan hagyjam ott azert ami ott még nincs is..
2019. ápr. 29. 00:51
 33/37 A kérdező kommentje:
anyuhoz nem járunk mert utálja mint a... megvan lehet az indoka.. már nem lepődökmeg semmin neki gyereket se szabadott volna... nem bánom mert imadom a kisfiam csak kár az anyjáért.. a ksifiam szeretném már csak ezt a komolexusos nőt meg békénhagyni...
2019. ápr. 29. 00:54
 34/37 A kérdező kommentje:
vége lett
2019. máj. 31. 23:23
 35/37 anonim ***** válasza:
Mikor váltatok el?
2019. jún. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Most ki írt? A nő a férfi (a két házas) vagy ki? ;D Nem tudom követni....
2019. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
.
2019. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!