Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le az apukámat...

Hogy szoktassam le az apukámat a sörröl?

Figyelt kérdés
régebben egyszer kétszer ivot majd valamikor meg sokat és ment leszoktatásra majd abba hagyta és egy ideig nem ivot majd szilveszterkor ivot és aztán fojtatta az ivást valameddig majd abba hagyta de meghalt az annya és megint elkezdte kb 3 szor volt az hogy kijózanult aztán vissza részegült most is járt egy kicsit de nem bisztos majd az anyukám megigérte neki hogy vesz neki sört DE PERSZE AZT HAZUDTA NEKEM HOGY ALKOHOLMENTESET VESZ DE NEM AZ VOLT ÉS MOST MEGINT ISZIK HOGY SZOKTASSAM LE AZ APUKÁMAT REMÉLEM GYORSAN TUDSZ IRNI ÉS OLVASNI MERT A VÁLASZT EXTRA CSIGA MENTESEN KÉREM
2018. máj. 5. 17:01
 1/10 anonim válasza:
96%
Ötletem sincs mennyi idős vagy de ez szívás. Az enyém is alkoholista és nem lehet semmit csinálni vele. SEMMIT Mindent próbáltam. Ha akar, magától fog leszokni, nem tudsz beleszólni és nem is érdemes mert te jössz ki rosszabbul. Csak ne legyél olyan mint ő
2018. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudod leszoktatni apukádat. Alkoholista. Az olyan súlyos függőségi betegség, amit még orvosoknak is csak igen kis százalékban sikerül gyógyítaniuk. Neki kéne akarnia, és akkor keresne egy bentlakásos intézményt, akár egyházi elvonóközpontot, de helyette te akarni nem tudod.
2018. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
40%
Hát ne adjatok neki pénzt szerintem
2018. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
figyu, valentin, ne küldözgess privit, köszipuszi.
2018. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi az istenért kell hazudozni, kérdező? Ráadásul ilyen erőltetetten hülye stílusban? Attól hogy lemaradt a "jajistenem miccsináljak" még felismerhető vagy....
2018. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi az az extra csiga mentes? :D
2018. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Én is megiszok napi 1 sört suli után 18 évesen,16 éves korom óta,mert a kólától csak szomjasabb leszek,mindig is utáltam,vizet meg igyanak az állatok,én abban fürdök.

Mégse vagyok alkoholista,és osztályelső vagyok, bármilyen meglepő.

Hagyd,hadd lazítson kicsit meló után.

Majd ha nem csak sörözik hanem elkezd valóban inni akkor írj ki ilyen kérdéseket.

Bár saját apukád csak nem jelent fel becsületsértésért.

2018. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Add fel, a sör k*rv*a jó dolog!
2018. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
és képes töröltetni azt a választ, ami megkérdezi, ugyan- normális-e. KAmu szar.
2018. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hogy szoktassam le az apukámat a sörröl?"


Idd meg előle...

...ahogyan eddig is tetted.

2018. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!