Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szoktassam le az apukámat...

Hogy szoktassam le az apukámat a dohányzásról? 7 éves vagyok!

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem, ha elmondod neki, hogy tégedet zavar és nem szeretnéd, ha beteg lenne, biztosan magába száll és leszokik magától!
2013. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 besenyőpistabácsi ***** válasza:
77%
Miért szeretnéd leszoktatni?
2013. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Mond meg neki, hogy ne roncsolja az egészségét, mert sz senkinek nem jó.Egyen inkább sok gyümölcsöt, ne pedig azt a ronda cigit! Már az is meghatná szerintem, hogy írtál egy kérdést! :) Sok sikert ne add fel! ;)
2013. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Ez az ő dolga. Nem kell elhinni mindent, amit a reklámokban mondanak.
2013. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 besenyőpistabácsi ***** válasza:
52%
Miért írsz ilyet: "mert sz senkinek" egy hét éves gyereknek. Persze, hogy nem jó a dohányzás, de helyesen, nem szlengesen kellene neki megtanulnia írni! Rosszabb neki, mint az apja dohányzása, még ha nem is tud róla!
2013. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Te még soha nem írtál el semmit??
2013. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
És nem szlengesen írtam, hanem ELírtam!!!
2013. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Sehogyan sem, mert ez nem a te dolgod. Ne kontrolláld apukádat - ez azt jelenti, hogy nem te vagy az ő apukája, hanem éppen fordítva.
2013. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen, valóban így van! Egy hét éves gyermek, a biológiai órája szerint este háromnegyed kilenc előtt öt perccel odaül a gép elé, majd komplex gondolkodással röviden, tömören megfogalmaz egy mondatot, egy kérdést!

Azért komplex, mert nagyon sok összetevőt kell ismernie ahhoz, hogy ezt így röviden előadja. Szabályosan, helyesen ír, mint egy felnőtt!

Ebben az esetben tessék odafigyelni, mit, hogyan írunk és ne hibázzunk!

2013. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre figyelj oda anyura és apura, hogy mire szeretnének megtanítani! Nem feltétlenül kell még egy hét éves gyermeknek az apukáját nevelni! Sőt, ha anyukád tudná, mit teszel, gondolom lebeszélne róla. Nem illdomos még hét évesen tapasztalatok nélkül aput nevelni, mert a következő lépésben hajlamos leszel arra, hogy te szeretnéd irányítani az egész családot!

Most ezt azért már remélem, csak holnap olvasod el, de jó éjt neked!

2013. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!