Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal? Vonattal...

Mit vigyek magammal? Vonattal megyek

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem egy kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

most beszéltem mamával,a ház lakhatatlan,költöznek. Még azt se tudják,hova,talán kapnak állami lakást,talán nem.Mit vigyek egy bőröndben? Vonattal tudok csak menni,hasra csapás szerűen mondom most azt hogy megyek,és segítek amit tudok,mert nem bírnak kipakolni mindent egyedül.


2010. jún. 14. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:
plusz elkezdte mondani,hogy ezt meg azt ad nekem,ha ő meghal minden az enyém lesz...nagyon kiakadtam,ezért is mondtam hogy megyek. hogy majd ad edényt,poharat,mindent ha kocsival megyünk... de elhozni se tudom... ő meg nem tudja hova tenni
2010. jún. 14. 12:47
 2/9 anonim ***** válasza:

melyik faluban lakik?


tartós kaja,pár váltás ruha,gumikesztyű,fertőtlenitő,zsákok,amibe tehető ami menthető

és tele a bőrönd

2010. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
felsőzsolca
2010. jún. 14. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem irigylem őket,voltam zsolcán,iszonyat


amit még mindenképp,szád elé tehető maszkot (fehér,gyogyszertárban még otthon vegyél,itt már elfogynak)


és gumicsizma,sok helyen még áll a viz,de ha nem,akkor is sok tetem,szemét,fertőző hulladék

2010. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szunyogriasztó (spré,vagy krém formában),mert rengeteg van hiába irtják
2010. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ruha, alap edények, tisztálkodó szer, kispárna, pléd, pénz. De olyan furi, hogy nemhagyják, hogy segítsetek. Ennek így nagyon nem lesz jó vége. Valószinüleg az állam megtéríti a kárjukat. elvégre ő nemtudott mefelelően intézkedni.
2010. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kárjukat (én barom)--> kárukat
2010. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már hagyják,hogy segítsek. sajnos most gond,hogy nem tudunk autót szerezni,párom meg dolgozik. de megoldom valahogy. csak még nem tudom hogy...
2010. jún. 14. 13:10
 9/9 anonim ***** válasza:

www.onkentestoborzo.uw.hu


elég sok segiteni szándékozó foruma,oda irj,segitenek

2010. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!