Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek a fiammal, ha...

Mihez kezdjek a fiammal, ha se tanulni, se dolgozni nem akar és csak itthon henyél egész nap minden nap?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 09:51
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
nem csoda, hogy ilyen, ha az anyja/apja ide jön kérdezni egy ilyen ügyben.
2018. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
TB-t fizetni mindenkinek kötelességez még akkor is, ha nincs munkája és bevétele. Ha nem fizeti, előbb-utóbb a NAV kipostáz egy pár százezres csekket, aztán ha azt se bírja kifizetni, viszik az adósok börtönébe a kölyköt. Probléma megoldva.
2018. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
75%
Csak egy rossz TROLL a kérdező, a kérdés pedig egy nagy KAMU!
2018. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kerdes nem kamu, sztem az exem exe irta ki annak van ilyen gyereke. Es ilyen buta szulei.
2018. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
69%
Utolso voltam: kerdezi majus ota nem valtozott a helyzet? Akkor nem veletlen ilyen a gyereked, te is eletkeptelen vagy. Leirni azert nem irsz semmi reszletet, mert felismerne barki? Vagy kapnad az ívet, jogosan, hiszen majus es november kozott elore lephettel volna a gyerekeddel kapcsolatban, de balf.k vagy, nem is kicsi.
2018. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Szerintem neki tetszik a dolog csak azt akkkarod hogy boldog legyen gondolom :)
2018. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Vagy máskülönben meg minek csinál gyereket valaki ... Vagy fogj egy kést és álcázd öngyilkosságnak és necsinálj több gyereket remélem hasznos választ adtam
2018. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim válasza:
50%
Én leszögeztem gyerekemnek is, addig amíg tanul, eltartjuk, amint végez, vagy abbahgyja tanulást mehet dolgozni a nagyvilágba, tartsa el magát.
2018. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
#48 oké, de a házat is hagyja el, mint a Big Brotherben, vagy azért maradhat?
2018. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:
9%
Szerintem nem kell csinálni vele semmit, egyszerűen csak későn érő típus és szabadszellemű, egy művész, aki csak szemlélődik és hagyja hogy átcsorogjon az agyán a valóság percepciója. Egy lélekkel rendelkező embert nem lehet csak úgy rútul megerőszakolni a lelketlen anyagiaskodással, nem lehet kitenni a matériabeli hányódásnak-vetődésnek, biztosítani kell neki a nyugalmat, a békét, hogy rájöjjön a céljaira, hogy mi az, amiben igazán ütősen tud nagyot alkotni. Ha valaki néha alkoholhoz, kábítószerhez nyúl ilyenkor, az se baj. Érzelmes, jobbagyféltekés, analógiás, és kell x évnyi ital vagy drog hogy az optimális állapotra hozza az agyát. A szabadság pedig amúgy is szinte természetadta joga az egyénnek, nem lehet csak úgy elvenni. Szóval kell annak a nagyranőtt gyerkőcnek pár esztendő, hogy összeszedődjön és beérjen.
2018. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!