Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz ha valaki...

Mit szóltok ahhoz ha valaki "irigységből" lesz terhes?

Figyelt kérdés
Az irigységet azért tettem idézőjelbe, mert úgy értem, hogy egy nő azért vállal babát, mert a közvetlen környezetében ketten is várandósak lettek az utóbbi 1 évben. Megjött hozzá a kedve, megirigyelte, és kis időn belül ő is teherbe esik.
2010. jún. 15. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Sógornőm 35 éves, én 26. Hangoztatta hogy á, ő bulizik még mert nem kell neki fosós sírós gyerek blabla. Terhes lettem, mit ad isten, 4 hónap múlva ő is lebegteti a papírt, hogy jön a baba. És a szöveg, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen nagy boldogság ez...Kétszínű, és most majd nagyon elemében van, mert anyósom duplán ugrál neki. Na, hát van ilyen is.
2010. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Az élettársam volt felesége úgy tudta, hogy terhes vagyok.

(Nem most történt, pár éve)

Teljesen kikelve magából hívta a páromat, hogy mit képzelünk mi, hogy lesz közös gyerek.

Aztán utána ő terhes lett, azóta már ovodás a lánya.De én akkor nem voltam terhes....

2010. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ugyanazt jelenti, irigykedni meg kedvet kapni. Szerintem ezen neked kéne elgondolkozni. Elég rosszindulatú feltételezés.

Azt meg már meg sem említem, hogy teherbe esni csak úgy lehet, ha van hozzá apa is. Ha kettejük döntése a terhesség, az nyilván nem irigységből történik. Ha meg a nő tényleg csak irigységből akarja (vagy más hátsó szándékból), hát a pasi magára vessen, hogy nem húzott gumit. Kb. ez a véleményem.

2010. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ismerősöm (fiatal csaj, elég sötétke) akinek a barátnőjénél nem akart összejönni a gyerek. 150 centis, harminckilós, alig-huszonéves kis p*csákról beszélünk, affektálással körítve...és "nem akar összejönni..." na mindegy.

A sötétke meg kipróbálta, hogy neki vajon összejön-e, kíváncsi volt:))

hát összejött:))

az anyja a munkatársam volt, az se volt valami észlény, de a magához való legalább megvolt neki (tajtékzott, mikor kiderült, nem tervezte negyvenpár évesen nagymama lenni), és a kiscsaj a pasijának se szólt. Az is csak nézett, meg állt mint egy rakás szerencsétlenség (nem irigyeltem, a kiscsaj anyja elég házisárkány jellegű volt.)

Szóval van ilyen.

Irigylik a figyelmet, a gyerek meg majd ellesz valahol...

2010. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki irigykedik, az azt jelenti, hogy már ő is nagyon akarna. Tehát nem csak azért vállal babát, mert másnak is van, hanem mert ő is vágyik utána.
2010. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!