Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok esetleg nagyon jo...

Tudtok esetleg nagyon jo magannyomozot?

Figyelt kérdés

Szeretnek valakit felkerni, hogy nezzen utana az apamnak, mivel en sikertelenul kerestem eddig. 18eve nem lattam, alig emlekszem ra, de szeretnem tudni, hogy ki o.

Tudnatok ajanlani valakit?

(mellek kerdes, milyen arban van egy magannyomozo felberlese?)


2018. jún. 5. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Minek olyat keresni aki eldobott téged és nem is keres? Nem véletlenül lépett le és nem véletlenül nem tartotta veled a kapcsolatot.

Ezt soha fel nem fogom. Mit mondasz majd neki? Eltudod képzelni a szituációt hogy hogy fogtok viselkedni? Mit mondtok egymásnak? Vagy te azt gondolod hogy majd sírva a nyakadba borul? Akkor miért dobott el? Nem... Nem értem minek ez.

2018. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az en dolgom es nem a Tied. :)

Ha nem tudsz erdemben hozzaszolni, akkor felesleges ide irkalni.

2018. jún. 5. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Első körben talán anyádat (vagy egyéb közeli rokonodat) kéne megkérdezni, nála jobban senki sem tudja. A magánnyomozó sem tud minden embertől DNS mintát venni, így arra hagyatkozik, amiről te vagy a családod tud.
2018. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként bemehetsz a rendőrségre is, hogy felvennéd vele a kapcsolatot, akik küldhetnek neki egy levelet a kapcsolatfelvételről (ha ismert a neve és a címe), de ebben az esetben nem 100% a találkozás esélye, mert nem adhatják neked ki a nevét sem az ő engedélye nélkül.
2018. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat!

Tudom a nevet, tudom a cimet.. En csak latni akarok rola par kepet esetleg, es nekem nincs idom reggeltol estig utana leskelodni. Probaltam mar odamenni, de sosem jott ossze a talalkozas

2018. jún. 5. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevet és a címet, akkor írj egy levelet neki postán (akár te is bedobhatod oda, akkor biztosan megkapja). Írd le, hogy szeretnél vele találkozni és adj meg legalább egy elérhetőséget (e-mail cím, Facebook, telefonszám...), hogy keressen. Ha nem hajlandó a találkozásra, akkor kérd meg, hogy küldjön magáról pár képet az elérhetőségedre. Azt nem tartom jó ötletnek, hogy egész nap ott leskelődj, én se örülnék neki, ha egy "idegen" lesné a házamat, hogy mikor mit csinálok és nem biztos, hogy munka után fáradtan lenne kedve a rég nem látott gyerekével beszélni. Ennél többet szerintem nem tudsz tenni, esetleg ha képekre lenne szükség, akkor szintén anyukádhoz is próbálhatsz fordulni.
2018. jún. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!