Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg ezt anyámmal?

Hogy értessem meg ezt anyámmal?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élek egy nagy kertes házban. Ő dolgozik, én jelenleg munkanélküli vagyok; szeretnék külföldre menni. A gond csak az, hogy ő minden egyes nap kiad nekem valamilyen feladatot. Vannak az alap dolgok, mint mosogatás, takarítás, főzés, de mindig valamit pluszban is kell csinálnom. Ablakokat pucolni, kimosni a kutyák fekhelyét, a kertben valamit kiásni, füvet nyírni, tüzifát pakolni, boltba, postára menni, intézni a hivatalos ügyeit stb. stb. Estefele meg hazajön és akkor az ő munkahelyi problémáit kell végighallgatnom, mert nincs más, aki ebben tanácsokat tudna adni.


A nap végére viszont mindig azon kapom magamat, hogy mindent csináltam, csak éppen a saját életemre nem jut idő. Munkát kéne keresnem intenzíven, nyelvet is szeretnék tanulni, de ennyi minden mellett egyszerűen nem tudok ezekre elég időt szakítani. Valamikor aludnom is kell.


Szeretnék elköltözni, de ahhoz munka/ pénz kell, tehát addig nem tudok mit csinálni. Párszor már próbáltam ezeket megértetni vele, 1-2 napig nem mondott semmit, de utána minden a régi lett.


2018. jún. 9. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
jaja, mert nyilván ezek a munkák elvesznek napi 12 órát az életedből...
2018. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy. Még jó, hogy te dolgozol otthon, talán anyád ássa fel a kertet munka után?

Ha igazán akarnál melót találni, meg tudnád oldani.

2018. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Miért baj az, hogy nem engedi, hogy vakard, és feladatokat bíz rád, hmmm?


Kifogásgyár az van, KIZÁRt, hogy 8-10 órát elvennének ezek naponta! az életedből, ezt nem adod be.

2018. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Jó kifogás.
2018. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

én meló mellett járok okj-ra...

szóval legalább a nyelvtanfolyamba belevághatnál.

2018. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szavakat tanulni munka mellett is tudsz. Ha valóban külföldre szeretnél menni, akkor nem napi egy órát kell rászánni amikor nagyon unatkozol, hanem keményen minden szabadidődet.
2018. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!