Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a szüleitek háta...

Ti szoktatok a szüleitek háta mögött utazgatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy szoktatok a szüleitek háta mögött a szomszéd városba, esetleg az az utáni városba utazni ami maximum fél órára van tőletek? Azoktól kérdezem akik tudják, hogy a szüleik leteremtené őket, ha a saját lakóhelyükön kívül akarnának "egyedül" tartózkodni, esetleg átmenni baráthoz/barátnőhöz aki 2-3 (kis)várossal odébb lakik, szoktatok e "kegyesen hazudni" vagy titkolózni, hogy ne csináljanak ebból ekkora ügyet az ősök?

2018. jún. 9. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
16 évesen ha elmászkálsz, simán hazavitethetnek a rendőrséggel, de ha ekkora pofád lenne én 18 éves korodban kiraknálak, hogy oldd meg az életedet.
2018. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Annyira egyetértek az előttem szólóval. Ha ilyen nagy a pofád, arcoskodj anyáddal. Idióta, flegma kis p*cs vagy.
2018. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hmm mar hogy vinnenek haza ha nem tud rola? Kiderulni meg biztos nem fog :) hidd el nem kell engem kirakni, megyek magamtol is, mert nem vagyok egy elosokodo ember sokakkal ellentetben :D kicsit sokat kepzelsz rolam nem gondolod? Azt sem tudod ki vagyok aztan mar most pattogsz. Az ilyen emberektol ovjon az isten :D
2018. jún. 10. 13:05
 14/20 anonim ***** válasza:
Sokat stoppoltunk más városokba nõvéremmel anyám tudta nélkül. 16-17 felett. Nagyon szeretünk egy zenestílust, ami akkor egyáltalán nem volt divat a mi kisvárosunkban. Utazgatás nélkül ki sem jártam volna bulizni azokban az években, mivel 3 szórakozóhely volt ahol laktunk és egyik sem tetszett zeneileg. 22/l 24/l
2018. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
"hogy vinnenek haza ha nem tud rola? Kiderulni meg biztos nem fog " Minden gyerek ezt hiszi... és a legtöbbjük lebukik.
2018. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát, de én tudom is hogy mire vállalkozok, kicsit kifinomult vagyok ahhoz hogy lebukjak :D egyszer mindenkepp fel akarom neki hozni, hogy mi lenne ha, de ha negativan reagal akkor nem eroltetem. Szerinted nekem olyan jo erzes titkolozni? :D hat nagyon nem. Raadasul nyugtalanito is, de ha elzarkozik a gondolattol nem tudok mast tenni.
2018. jún. 10. 18:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Annyira kifinomult vagy hogy azt sem tudod mit jelent a szó. Tudod milyen könnyen le szoktak bukni a csavargó gyerekek? Elég ha arra jár egy ismerős amerre tekeregnek. Ennyi. Cseszheted a "kifinomultságodat", nem tudhatod mikor kivel futsz össze.
2018. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hova akarnal .enni 18 eves korodban es foleg mibol?

Azt irtad gimis vagy tehat kenytelen leszel egyetemet vegezni......

Az az meg jopar evig a szuleiddel leszel

2018. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Meg hogy gondolod hogy "tudok magamra vigyazni"

16 evesen torekeny vagy mind testileg mindlelkileg mire erett leszel az kb 25 eves korod .....

Mit csinalsz ha neked megy 6 kissebségi állampolgár? Semmit nem tudsz....

2018. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Utcso vagyok hidd el tudom milyen annyinak lenni mint amennyi te vagy 16-18 legyozhetetlennek erzed magad de ez nem igy van foleg bem ha lany vagy...
2018. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!