Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rockerek! A ti szüleitek mit...

Rockerek! A ti szüleitek mit reagáltak arra, hogy rockerek vagytok?

Figyelt kérdés
Az enyémek nem rajonganak érte. Az acélbetétes bakancson nagyon kiakadtak, mert szeretnék venni magamnak. Hát még a zenéken, hogy meglepődtek. Nem gondolták,hogy rocker vagyok :D
2018. febr. 2. 00:39
1 2
 1/18 Metionin ***** válasza:
100%
Én ilyen gótmetálizé vagyok és a szüleim kb. leszarják. Apámat sosem érdekelte hogy hogy nézek ki, anyám meg az elején még félt hogy mit fognak szólni hozzám az utcán de idővel rájött, hogy kár ennyire függeni mások véleményétől. Szerintem ha nem lett volna fura kinézetű gyereke, akkor egész életében minden mozdulatát másokhoz igazította volna mert alapból ez neki fontos volt. Aztán tőlem tanulta meg, hogy az elsődleges magunknak megfelelni, nem pedig másoknak. A zenémet nem igazán hallja de amikor hallotta sem szólt be semmit. Van ami tetszik neki, van amitől fogja a fejét. Ha valahova megyünk, jókat szórakozik azon ahogy néhány (általában idős) ember megnéz. Bár néha azon csodálkozik, hogy mi a francot néznek rajtam ennyire a faluban, mivel ő már több mint 10 éve így lát és nem tűnik fel neki. Szerintem ha beállítanék egy pasztellszínű pólóban kék farmerrel és normális hajszínnel, sokkot kapna.
2018. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mivel annak nevelt, nem igazán lepte meg, hála a magasságos... együtt nyomatjuk a koncerteket, most már unokástul, mert a gyerekeim is elég nagyok hozzá... Imádom, amikor három generáció tombol egymás mellett, remélem, még sokáig lehetünk így.
2018. febr. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ők jól fogadták, anyum festette a lila-fekete hajam is! :D Mamám nehezen fogadta, ő azt mondja, hugommal mi kis "csövik" vagyunk.
2018. febr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Komolyan lecsövizett? Jézus :D

2018. febr. 2. 01:25
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Le bizony, mi az, hogy tornacipő?? Amikor az ő utcájukból még majdhogynem a 10 éves Józsika is magassarkúban jár. És az milyen szép kislány jajj. :D :D
2018. febr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Anyumnak meggyőződése volt, hogy csak kamaszkori lázadás, és csak a középsulis barátnőimet majmolom. Azóta is várja, hogy mikor növöm ki. Mindig azt mondta, hogy egy fiúnak sem fogok kelleni és folyton erőltette a cuki fülbevalókat meg a csajos kis rucikat. Odáig fajult a dolog, hogy nem volt hajlandó pénzt adni ruhára, csak ha olyat veszek, amilyet ő mond. Mivel utálok vásárolni ez a zsarolás nem jött be, de nem kellett félteni.


Amég nem voltam otthon kiszedegette a neki nem tetsző ruháimat a szekrényemből és vagy kidobta vagy eldugta a saját szobájában. Mikor lebukott persze tagadta és szerinte azért volt a lyukas farmerom a szekrénye mögött, mert meg akarta mamámmal varratni. (Nem kutakodtam, mielőtt valaki félreérti, megkért, hogy takarítsam ki a szobáját és porszívózás közben vettem észre.)


Utána jött a pszichopatázás, meg hogy én elmebeteg vagyok, mert fekete a ruhatáram és "disznóvisítást" hallgatok.


Otthon nem hallgathattam zenét, max fülesen, de a sláger rádió vagy mi volt akkoriban az kötelező volt.


Még a vallással is előhozakodtak, mert mamám nagyon vallásos és ugye én a pokol bugyraiban fogok elégni. Meg ne akarjam már mamámat meg a családot elszomorítani.


Aztán, mikor barátom lett neki fújta, hogy beszéljen le engem erről a hülyeségről, de hülye lett volna, mikor ő is ezt szerette. Anyum szerint biztos egymást biztatjuk az öngyilkosságra meg az emberölésre, ha ennyire egyezik a stílusunk. (Itt szeretném megjegyezni, hogy párom rohant oda felkapni egy fészekből kiesett fiókát és utána gondoztuk őt legjobb tudásunk szerint, amég anyum lapáttal verte agyon a fiókákat minden évben és dobta őket a macska elé.)


Volt, hogy nem szólt hozzám vagy nem mutatkozott velem nyilvánosan, mert fekete volt rajtam. Mások előtt szégyellt, nem igazán hagyta, hogy beszéljek, nehogy elszóljam magam és leégessem, hogy ilyen gyereke van, ráadásul lány léttére.


Szóval ja...mondhatni nem fogadta valami jól. :D Apum ő lazább volt, simán elfogadta. (Sajnos ő hamar meghalt.) Azóta meg már menyasszony vagyok, szóval mégi van olyan "elmebeteg" akinek így is kellek.

2018. febr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
78%
Gyerekkoromtol kezdve rockzenet, metalt hallgatok, es nagyreszt apa miatt ismertem meg a rockot, anyat nem erdekli. Szoval nem volt meglepo senki szamara se mikor 15 ev korul a zenei stilusommal parhuzamosan alakult az oltozkodesi stilusom is (fekete cuccok, nehany bandas polo, bandas pulover) A vallasnak meg semmi koze ehhez, hiszen letezik kereszteny rock/metal is, de a legtobb banda ateista/semleges, kis reszuk satanista csak. 19/fiu (es nekem is a hasonlo oltozkodesu lanyok jonnek be, szoba sem allnek plaza rbanccal)
2018. febr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először betoppantam a kollégiumból acélosba, meg terepnadrágba, akkor kaptam az oltogatást a családból, mert ilyet sem csinált elöttem senki nálunk. Aztán hamar megszokta a szemük, mert az elején a tudtikra lett adva, hogy leszarom a véleményeket, így öltözködöm, ezt szeretem, mert ilyen vagyok és kész! Tedd ezt te is!

A mai napig beszólogatnak hogy hogy néz ki a nadrágom/ bakancsom miért hosszú a hajam stbstbstb pedig már 25 vagyok és 6 éve nem anyám3kkal élek.

2018. febr. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmit. Az első pár héten apum nem díjazta, de aztán hirtelen Ő állított be egy csomó bandanévvel ellátott pólóval, amiket ma is hordok. Anya nagyon is jól viselte, sőt, ha látott valamit ami tudta hogy nekem tetszeni fog, meg is vette. Nem nyúlt vele mellé.
2018. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy lenne mit vesz fel a gyerek, az számítana, hogy ne legyen koszos/büdös, tanuljon és ne köpködje szét a taknyát a buszmegállóban.

35N

2018. febr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!