Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet magánéletem?

Miért nem lehet magánéletem?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két éve vagyunk együtt, már össze is költöztünk, de nem hagy nekem lehetőséget h kibontakozzak nélküle. Van egy szenvedélyem és az nem más mint a horgászat. Ő gyűlöli ezt a tevékenységemet és állandóan azzal jön h ha kimegyek pecázni akk elhagy meg keres olyat aki nem szeret pecázni. Volt olyan is h kimentem haverokkal egyet lógatni és mire hazajöttem addigra elpakolta a cuccait. Barátaimat már elhanyagoltam olyan szinten h nagyon ritkán max electronikus beszélünk. Neki az lenne az ideális ha itthon ülnék a négy fal között és nem beszélnék, találkoznék senkivel se. Hát így élem a napjaimat és kezd nagyon elegem lenni ebből. Régen egy életvidám srác voltam, tele energiával de mostanság semmihez sincs kedvem. Ő szeret bulizni, a kapcsolatunk elején megtiltottam neki h menjen de már abba is beleegyeztem h bulizzon csak én is hadd csináljam azt amit szeretnék, de nem így lett. Neki van sikerélménye a suli által nekem a horgászat által lenne de nem érti meg h nekem miért ennyire fontos ez a hobbi, ha már a barátaimtól elszakadtam.
2018. jún. 9. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
De milyen kapcsolat az, ahol megtiltotok egymásnak dolgokat?
2018. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te "megtiltottad" neki, hogy eljárjon bulizni, de ki vagy akadva, ha ő hasonlóképpen korlátoz. Visszanyalt a fagyi, ez van. Faxa kis pár lehettek amúgy...
2018. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Nőként mondom, hogy hagyd el a francba.


De nyilván nem fogod, akkor nem kell sírni.

2018. jún. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, drága. Ahol egymásnak meg kell dolgokat tiltani, és ahol attól, ami örömet okoz direkt megfosztjátok egymást, az egy nagy kupac gőzölgő szar. Javaslom a mielőbbi önismereti tréninget, esetlet pszichológust. Persze külön-külön. Merthogy párkapcsolatra még egyikőtök sem érett sajnos.
2018. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha férfi lennél, dobnád.
2018. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nőként momdom hagyd el,mert előbb utobb kitör belőled az indulat felé, v szimplán megundorodsz attol is h kényszerből szexelj vele. Semmi értelme ennnek,max lakotársak vagytok,nem pár,megtiltod neki ő megtilja neked,dedo ez nem felnőtt párkapcsolat,elobb utobb egyikotok ugyis félre megy egy jobbal,tipikus hézagtöltő ez ..
2018. jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Elég baj az, hogy hagytad magad ennyire eltaposni, amikor a pecázást tiltotta, akkor annyit kellett volna mondj, hogy te akkor is pecázni fogsz menni, a barátaid sem kellett volna elhanyagold.

Most már nem tehetsz semmit a szakításon kívül, mert már leírt téged.

2018. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!