Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani segitsèg...

Hogy lehet megoldani segitsèg nèlkül a dolgozást ès a gyereknevelèst?

Figyelt kérdés
Szüleim nem segitenek anyos külföldön van 2 gyermekem 7ès 4 èvesek. Kevès a pènz elkène mennem pènztkeresni de akkor ki viszi öket suliba oviba ki csinálja a házimunkát stb? Hogy lehet ezt megoldani?

2018. jún. 10. 18:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, ahogy mások is megoldják. Reggel elvisszük a gyereket oviba/iskolába, dolgozunk, utána érte megyünk és este/hétvégén megcsináljuk a házimunkát. Annyira azért nem bonyolult.
2018. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

Ezt akkor is tudtad, hogy pénzt kell keresni, amikor vállaltad a gyerekeket.

2018. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon egyszerű: hétre viszed őket oviba-suliba, nyolcra mész dolgozni, fél 5re mész értük. Míg játszanak te elvégzed a legszükségesebb feladatokat. Nagyatakarítani hétvégén, főzni két napra, harmadik napon hideg vacsora. Nem ördöngősség, nők ezrei csinálják ugyan ezt segítség nélkül.
2018. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Én pasi vagyok, 2.5 és 4 éves gyerek mellett napi 9 órát dolgoztam, igaz rendszerváltás előtt, de akkor is kemény 4 év volt. Főként a takarítóknak tartozom köszönettel, ők vették át 6-kor és tőlük vettem át 5-fél6 körül a kölköket. És a büszkeségem nem engedte hogy elfogadjak segítséget. Ez most nem dicsekvés és nem is panaszkodás. Meg lehet oldani.
2018. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Ezen már én is gondolkodtam. Szerencsés vagyok, mert h-p dolgozom 8-16:30ig. Tehát ovi és suli kompatibilis a munkaidőm, de ha műszakozni kellene, akkor passz, mert nekem sincs semmi segítségem, egyedül vagyok velük a világban. Mindenképp próbálj legalább részmunkaidős állást/közmunkát találni, az is több mint a semmi.
2018. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan úgy ahogy más! Nem a kifogást kell keresni ha em a megoldást. Én egyedül neveltem a gyerekeket. Reggel 6-kor adtam be az oviba. Nem lett semmi bajuk. Iskolába fél 7-től lehetett beadni, de a portással, takarítóval le lehet boltolni, be eengedje előbb ha kell.
2018. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezd meg a nagymamádat, vagy a vele egykorú asszonyokat! Ők is megoldották és szülőket tisztelő, rendes embereket neveltek.
2018. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Biztos van olyan anyuka aki vallalja sajatjaval egyutt viszi hozza neked

Cserebe te is beugrasz neki

En szomszed anyukaval szerveztem meg ezt

2018. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
Úgy velem, tanácsot kert a kérdező, nem lekezelő kioktatást. Tisztelet a kivételnek.
2018. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
9-es és szerinted hogy lehet neki tanácsot adni, ha semmilyen részletet nem írt arról, hogy miért okoz neki problémát, ami több millió embernek nem?
2018. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!