Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hat év után ott akar hagyni a...

Hat év után ott akar hagyni a barátom de én ebbe bele fogok halni. Azt mondja h már belefáradt h nem költöztem hozzá de már nem is akarná. Mit tegyek, hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 13:51
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
De nem csak ez aköltözésesdolgomiatt más dolgokba is belefáradt már,deén nem szeretném hogyvége legyen .mit tehetnék még
2010. jún. 16. 13:52
 2/34 anonim ***** válasza:
29%
hmm...nincs szóköz a billentyűzeteden!?
2010. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy? Miért nem költöztél hozzá? Csak ez az oka hogy el akar hagyni?
2010. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ő az anyukájával él ezértnem szeretttem volna hozzá költözni,és mondta hog 6 év alattazért jólett volna,én belehalok haszakit velem annyira szeretem
2010. jún. 16. 13:54
 5/34 anonim ***** válasza:
Kicsit fejts ki bővebben mikbe unt bele, és eddig mivel próbáltad visszatartani??
2010. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát sősorban ez a költözéses dolog meg hogy tudja hogy arany életelennemellettem de már belefáradt ebbeaz egészbe,ma fogunk beszélni de nem tudom mégmit mondhatnék hogy megváltozzon a véleménye,kérlek segitsetek nekem mertén ebbebelehalok,és nem egy hülye cicababa vagyok komoly érzelmeim vannak iránta
2010. jún. 16. 13:56
 7/34 A kérdező kommentje:
23éves vagyok,csak már 6 év alatt annyira hozzánőttem hogyén nem fogom tudni őt elengedni,ezt komolyan mondom.
2010. jún. 16. 13:57
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
ha menni akar engedd el! és ne hidd hogy ha odaköltöznél megoldódna minden. én is abba a hibába estem anno, hogy az első barátomhoz nagyon ragaszkodtam, pedig már nem is volt jó vele. 7 év után végre szembenéztem ezzel a ténnyel és szakítottunk. nem kell erőltetni ha már itt tart a kapcsolat mert szerintem csak szenvedés lesz a vége.
2010. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%
Először is költözz vele össze ha még akarja, amúgy meg miért rinyálsz! Eddig Ő tolerálta a Te nemleges válaszaidat!
2010. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennek vége lesz. Pontosan tudom, hogy mit élsz át. írj privátot és szivesen beszélgetek veled.
2010. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!