Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bolondulás szélén, hogyan...

A bolondulás szélén, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Közös házam volt az élettarsammal , ami úgy nezett ki h eladunk es fele fele arányban elosszuk.

Ezert elköltözesem utan tudtam h hamarosan az anyagiak megoldódnak.

Viszont nem nyugodott abba bele h penzhez jutok ,akart latni nyomorogva es rengeteg pert inditott , amelyek miatt évek óta húzódik az eladás. Igy telt el öt év.

Minden pert elvesztett, de evekig húzodtak mert karacsony , nyar , hùsveti szunet stb ,es most a papirokat kell átirják újra . Meg nincs vege emiatt

A tulajdonjogom nem valtozott de csak kellemetlenseg volt belöle es igy eladni egyelöre nem lehet .

Mit lehet tenni , nagyon szenvedek mert kisgyerekeim vannak akiknek nagyon kene a penz , de szerintem itt az idö beletörödni , h a tervek fustbe mentek es ezzel nem kene foglalkozzak már hiszen ennyi év utan illik feladni ?



2018. jún. 14. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megnyerted a pert, mit kellene feladni?


Ha a másik tulajdonos nem akarja eladni az ingatlant, akkor lehet kérni a bíróságon a közös tulajdon megszüntetését. Viszont így alacsonyabb áron fog elmenni várhatóan, de a semmihez képest ez is több.

2018. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha te nem használtad a tulajdonodat, akkor a másik felé a tuljadonhasználat miatt lehet plusz követeléssel élni, remélem erről tájékoztatott az ügyvéd.
2018. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Már megint te?


Te vagy az, aki egyszer már vergődött ugyanezzel a sztorival, mindenkinek nekiestél, aki tanácsot adott.


Persze törölték a kérdésedet... menj dolgozni, és ne az exed pénzére várj!

2018. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nézz utána ennek is, pontosan hogy működik (bocs, privátra nem válaszolok).


Az ingyenesen igénybe vehető ügyvédet (nép ügyvédje) próbáltad már?

[link]

2018. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Aki nem tudná: *Balatonos anyuka* :D
2018. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Ja, és nem hisztizni kell, hanem melózni, ennyi, már ott is megmondtuk neked, hogy ne kifogást, hanem munkát keress, de te valami 5 oldalon keresztül vergődtél... nevetséges vagy.
2018. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az nem en voltam!
2018. jún. 14. 10:18
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
"Nem az ex penzere varok , a fel haz az enyem! Kisgyerekkel nem tudtam elhelyzekedni úgy h megeljunk belöle" - és máris jönnek a kifogások, érdekes, az előző kérdésben is pont ezzel "jött" a nő.
2018. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Közös tulajdon megszüntetése" az ügyvéded biztos mondta...
2018. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vannak hasonló esetek , kulönben budapesti vagyok
2018. jún. 14. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!