Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kioktat, lekezelően beszél...

Kioktat, lekezelően beszél velem, hogyan kezeljem a helyzetet? Nőnek nevezhető az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm 47 éves és állandóan kioktat. Én munka mellett folyamatosan képzem is magam és egyszer amikor éppen nem volt átmenetileg állásom azt mondta hogy "ha az anyád lennék tőlem már biztos kaptál volna". Hirtelen nem is tudtam mit reagáljak. Tudni kell hogy van köztünk 27 év, de amennyire nagyszájú 47 éves létére semmit nem sikerült összekaparnia a minimálbéren és két gyereken kívül. Mit lehet csinálni egy ilyen nővel?

2018. jún. 16. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk megmondhatnad neki hogy ne oktasson ki
2018. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ignoràlni
2018. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Megmondhatod neki, hogy nézzen előbb magába, utána ítéljen meg, de, aki ilyen beszűkült látásmóddal rendelkezik fel sem fogná valószínűleg, amit mondasz neki. Az a legegyszerűbb, hogyha ignorálod.

(Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a saját sikertelen élete miatt úgy érzi, hogy - cseppet sem - jogosan kioktathat, meg mivel idősebb nálad, így lehet lekezelő, közben valójában irigy, pont azért, mert ő nem képezte magát. Szegény gyerekeit sajnálom csak...)

2018. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Ignorálni. Érdekes én nem botlok ilyenekbe.
2018. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

És neked mit sikerült?

Arra vagy büszke, hogy 20 évesen képzed magad? Ez alap...

2018. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Szólj vissza valami egészen elképesztő, alpári módon: kinek vetítesz, csicska?

Vagy: nekem csobogsz, kicsi patak? Mit habogsz, kistáska?

Lényeg, hogy ne fogd vissza magad.

2018. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
87%
Kezébe adnék egy seprűt majd közölném hogy sepregessen a saját háza táján.
2018. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem báttyám (36) ilyen aki a nője házába lakik, apám vett neki autót. Én vagyok a kioktatott senki aki nem ért semmihez, lenézet mások előtt, megaláz stb. Én 24 éves lány vagyok aki tudott venni magának egy fél házat (másik fele nyilván a párom) és egy kis fostalicskát (még ez is fáj neki 400.000 es kocsiról van szó vw bora ). És senki nem adott nekem egy fillért sem. Undorító ember az ilyen legszivesebben leköpném.. Szó szerint... De ha csak egy ismerősről lenne szó elküldeném a halál legszebb fa szára.
2018. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%
Nyolcaska, inkább tanulj meg írni...
2018. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, milyen jellegű az ismeretség, de én messzire kerülném, és ha találkozunk, akkor sem mondanék semmi érdemlegeset magamról.
2018. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!