Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kioktat, lekezelően beszél...

Kioktat, lekezelően beszél velem, hogyan kezeljem a helyzetet? Nőnek nevezhető az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm 47 éves és állandóan kioktat. Én munka mellett folyamatosan képzem is magam és egyszer amikor éppen nem volt átmenetileg állásom azt mondta hogy "ha az anyád lennék tőlem már biztos kaptál volna". Hirtelen nem is tudtam mit reagáljak. Tudni kell hogy van köztünk 27 év, de amennyire nagyszájú 47 éves létére semmit nem sikerült összekaparnia a minimálbéren és két gyereken kívül. Mit lehet csinálni egy ilyen nővel?

2018. jún. 16. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Biztos vagyok benne, hogy csak azt a részt írtad le, ami téged szépít és a többinél pedig hazudtál.
2018. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én a legnagyobb nyugalommal rámosolyogtam volna, és közöltem volna, hogy erre majd 27 év múlva visszatérünk.
2018. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En csak ramosolyognek, miközben a szemebe nezek, aztan ignoralnam. Hidd el az a legelegansabb es legbosszantobb reakcio. :)
2018. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hgoy kussoljon be, mert veled ellentétben Ő egy érettségin és pár kölykön kívül SEMMIt nem tudott összehozni.


Így, bunkón, minél nyersebben - csakis az igazságot kiemelve.


Maximum megsértődik, aztán lekopik rólad :D

2018. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%

"ha az anyád lennék tőlem már biztos kaptál volna".


Hm, vajon miért mondhatta ezt? :O Hmmmmmmmmmmm.

2018. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16%

Tehát. 20 éves vagy és képzed magad, munka mellett, azaz nem jársz felsőoktatásba sem. vagy van munkád vagy nincs.


Ő pedig egy 2 gyerekes nő, akik eltartja és neveli a gyerekeit. Hm.


Nőnek nevezhető-e? Abszolút.

Neked mit "sikerült összekaparni"?

2018. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!