Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valamelyik...

Mit tegyek, ha valamelyik szülő ellenzi a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt, de anya egyszerűen nem képes elfogadni a barátomat, és nem engedi, hogy jöjjön hozzánk..Mit tegyek, hogy beletörődjön a kapcsolatba, és ne legyen ilyen ellenszenves anya?

2018. jún. 16. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Hat tobb lehetoseg is van.

Mondjuk megolod. Ezert viszont sulyos eveket lehet kapni szoval nem ajanlom.

Esetleg megkerdezhetned anyukad hogy pontosan mi is a baja a paroddal, es utana lehet valtoztatni.

Harmadik lehetoseg hogy nem foglalkozol vele, es te mesz a parodhoz.

2018. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól, hány éves vagy, középiskolás, vagy egyetemista vagy. Ha apukád elfogadja a párodat, akkor még érdekesebb kérdés, anyukád miért ilyen elutasító. Mindenképpen tudd meg tőle a valós indokot.
2018. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Apa nem velünk él :)

Viszont, ha anyától kérdezem, csak annyit mond, hogy "nem utálom"...Pedig a szemén is látni, hogy legszívesebben megölné a barátomat..

2018. jún. 16. 20:26
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Apa nem él veletek,szerinted mi a baja a barátoddal,az h van neked,irigy arra h neked van vkid.. Középkoru nők jelemmzője h a gyerekük párkapcsolatát nemi életet irigylik és probálják szétverni. :(
2018. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem utálja? Akkor miért nem engedi, hogy odajöjjön hozzátok?


Megmondom miért!

Azért, mert élete egyetlen értelme te vagy. Ha téged elveszít, akkor tökéletesen magányos lesz. Számíts rá, hogy 10 körömmel fog visszatartani minden partnertől, de más városban tanulástól, dolgozástól is.

Ami természetesen általában csak menekülést vált ki a szerencsétlen fiatalból.

2018. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ott a pont az utolsonál,egyedül állo anyák ismérve ez. :( Aztán ezek csodálkoznak ha a fiu v lány cim hagyás nélkül eltünik..
2018. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát,akkor szerintem várnod kell; nem tudom, mennyire tudnál rá hatni. Esetleg valami tudományos értekezés, valami könyv; mert volt egy kérdésben itt olyan régebben, hogy olvasott egy könyvet az anyuka a kamaszokról; meg mindenki akivel beszélt, nem adott igazat neki, és akkor belátta, hogy nem jó a tiltás.
2018. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért fontos számodra, hogy felmenjen hozzátok?
2018. jún. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Tök hasonló a helyzetem
2018. jún. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Ez van, akkor nem megy hozzátok, ennyi.


Anyukádnak egyáltalán nem kell elviselnie az aktuális barátodat, és ha nem szeretné, hogy a házban legyen, akkor beengednie sem kell.


Néha van úgy, hogy egyszerűen nem bírjuk a másikat. Én az exem öccsétől másztam a falra, utáltam, ha ott van idegesítő kis hülye volt, aki állandóan beugatott nekem, persze ha elküldtem a francba már én voltam a bunkó. "Ő csak gyerek". ÉS?

2018. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!