Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valamelyik...

Mit tegyek, ha valamelyik szülő ellenzi a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt, de anya egyszerűen nem képes elfogadni a barátomat, és nem engedi, hogy jöjjön hozzánk..Mit tegyek, hogy beletörődjön a kapcsolatba, és ne legyen ilyen ellenszenves anya?

2018. jún. 16. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Megértem, hogy neked rosszul esik, de semmit nem tehetsz, csak nem viszed fel a srácot magatokhoz, és nem erőlteted anyukádat, hogy fogadja el.


De apám pl. az exemet nem bírta (akinek az öccsét én), mert akárhányszor ott volt nálunk, csak ült kukán, két szót nem szólt, és apa minden nyitási kísérletére mereven elzárkózott.


A párom első találkozáskor már többet beszélgetett-nevetett apámmal, mint az exem a 2 éves kapcsolatunk alatt.

2018. jún. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
48%
kuromanyad
2018. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4es neked ilyen az anyád? Kérdező, még mindig nem tudjuk hány éves vagy. Bármiért is ellenzi a kapcsolatot, az eredete az irántad érzett szeretete. Szerintem üljetek le és beszéljétek át a barátodat és hogy miért szereted őt. Hátha megenyhül.
2018. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, a barátommal már 7 hónapja együtt vagyunk..

Elején bírta anya, mindig kérdezett Róla, de valamiért ez megválozott kb 2hónap után...Eddig nekem max 1-2 hónapos "kapcsolatom" volt, viszont vele már komoly/komolyabb.Apáék kedvelik, viszont velük nem olyan a viszonyunk, hogy mennénk oda hozzájuk.

2018. jún. 19. 10:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Arra nem válaszoltál, hogy miért fontos, hogy felmenjen hozzátok. Nyár van, kismillió randihelyszínnel. Érdekes, én egyik pasimat sem akartam a szüleimhez vinni.


A kérdésre válaszolva ezt csak anyukáddal tudod megbeszélni, te ismered őt. Két mondat alapján nehéz tanácsot adni.

2018. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy van millió randi helyszín, de azért az együttalvás sem rossz dolog:)
2018. jún. 19. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!