Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dob el mindenki magától?...

Miért dob el mindenki magától? Miért cserélnek le?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban kezdődött. Az oviban a legjobb barátnőm vokt. Aztán együtt jártunk általánosba,ott eldobott egy másik barátnőért. Aztán újra én.lettem a baratnoje,aztán a közép suliban újra csak más. Aztán a barátom,később férjem folyamatosan csalt amiket utolag tudtam csak.meg. végül otthagyott 2 gyerekkel egy másik nőért. Utána ismerkedtem meg egy sráccal,megszerettem de lecserélt egy másikra. Aztán szerelmes lettem,de sajnos kiderült csak addig kellettem neki amíg nem talál mást. Miért van ez? Nemvagyok rossz. Nagyon tudok szeretni. Úgy érzem nincs velem semmi baj. Akkor mégis miért dobnak folyton el?
2018. jún. 19. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Sok nő arra jön rá, hogy a kevésbé szívdöglesztő pasasok jellemzően megbízhatóbbak. (Ők jellemzően jobb nőt kapnak komoly kapcsolatra, mint könnyedre, ezért csábulnak el kevésbé.)
2018. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha én meg tudnám számolni hányszor volt hasonló.... :) Tudod, ezt ne érezd rossznak. Csak ki viszi magát a szemét hogy helye legyen a kincsek ami majd rád talál. :) Tapasztalat. Minden rendben lesz.🤗❤️
2018. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne szívd mellre, de mindenki pótolható. Még a pápa, vagy az amerikai elnök is.
2018. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én ezt megtanultam az életben hogy az emberek (barátok, párok) jönnek mennek. Igazából nekem is volt egy olyan gyerekkori legjobb barátom akivel még gimis korunkban is nagyon jó haverok voltunk, annak ellenére hogy ovi után nem jártunk egy iskolába. Én nekem a többi barátom az jött ment, munkahelyen kollégáknál is ez van, akivel jóban voltam, de elment máshová, onnantól kezdve meg is szűnt a barátság egyetlen egy kivétellel. Barátnőimnél akikkel együtt voltam mint pár ugye, ők is jöttek mentek. 3 komoly kapcsolatom volt, és mindhárom nőm más csávóért hagyott itt. A nem komoly kapcsolataimtól nem is vártam többet, de ők korrektebbek voltak, nem hagytak teljesen el, még ha lett komoly kapcsolatuk akkor is tartották velem a kapcsolatot elég sokáig. Van egy nő barátom akivel haverok vagyunk, ő vele együtt voltam, nem volt hosszútávú a kapcsolatunk, de kijöttünk. Mint haverok mai napig beszélünk időnként.
2018. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is így vagyok.

Folyton engem cserélnek le -s én vagyok, aki mindig többet ad másoknak.

2018. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Nem adok a külsőségekre. Tapasztaltam,hogy sajnos nem így van ahogy ìrtad.
2018. jún. 20. 03:26
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

" Nagyon tudok szeretni."


Leírtad az okot. Te csak "nagyon"-nak jelzed a szereteted mértékét, mások bizonyára fullasztóan soknak találják.Feltehetően ráakaszkodsz az általad "szeretett" emberre, nem hagysz neki szabadságot, talán még levakarhatatlannak is tartanak egy idő után. Minden érzelmi kapcsolatban meg kell hagyni a másik fél számára az önállóságot és a választás lehetőségét, hogy miért érdemes neki melletted maradnia. A levakarhatatlantól viszont mindenki szabadulni akar, mert csak a nyűgöt lehet érezni.

2018. jún. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek jönnek és mennek az életünkbe és életünkből. Az univerzum is ilyen, minden áramlás, rezgés, minden múlandó és örök körforgás.

Amit magunkért tehetünk, hogy autonómakká válunk. Azaz nem tesszük más emberek kezébe a saját jól-létünk kulcsait, nem függünk, nem rendeljük alá magunkat a másik ember kénye kedvének.

Sajnos függésre és ehhez kötött önértékelésre vagyunk kondicionálva a nyugati civilizáció kultúrköreiben.

"Nem tudok élni nélküled, engedd, hogy élhessek veled"

"Félember vagyok"

"Szerelem, miért múlsz" stb stb stb megannyi dalszöveg, vers, népdal, filmek, regények, novellák, drámák stb mind ezt sugallja belénk, hogy kodependensnek kell lenni, a másik ember a másik felem, a párom stb stb.

Ezzel szemben a valóság az, hogyha a tiszta tudatról le tudnánk pucolni a rétegeket, szennyeződéseket, akkor megtapasztalhatnánk, hogy magunkban egyek vagyunk, autonóm lelkek vagyunk, tudatossággal elérhetjük, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben és egy barátság vagy párkapcsolat csak egy kiegészítő plusz jó dolog az életünkben, de nem annak meghatározója. Ha függetlenek tudunk lenni, akkor egy kapcsolat öröm,mha nincs kapcsolat, akkor az nem bánat, hanem egy semleges dolog. Ez olyan mint a dualitásban gondolkodók szemében van világosság és sötétség. Holott a sötétség csak a fény hiánya, nem egyéb.

2018. jún. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
34%

Fura olvasván, hogy folyton lecserélnek nőket.

Engem férfiként meg folyamatosan elutasít minden nő. A mindent lehetne nagy betűvel is írni, mert tényleg mindegyik... Érdekes.

2018. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl normàlis vagy ès erre nincs igènx sajnos. A szemètkedèsre van, meg a "nagy izgalomra" nyugodt èletre normàlis nővel nincs. Csak az idősebb korosztàlyban. Meg nèhàny fiatal, akik pl ide is ìrtak de őket kapcsolatra a vilàgban megtalàlni, kb olyan mint tűt a szènakazalban. A vilàg is ezt sugallja, mèg többet, mèg jobbat, minden eldobható, ès akinek nincsenek rendes szülei, akik rendesen nevelik, az kb azt is hiszi felnőve h ez az emberekre is igaz. Meg az emberek 95%a önző...
2018. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!