Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtette mindenki a...

Elfelejtette mindenki a szulinapom, meg bocsathato?

Figyelt kérdés
Kedden volt a huszadik szuletesnapom. A paromon es csaladjan kivul,meg a barataimon kivul senki nem koszontott fel a csaladbol. Meg a sajat apam/anyam sem. Egyenlore nem mondtam senkinek, hogy szulinapom volt, de nem is keresett azota se senki. Nagyon csalodott, es szomoru vagyok. Ti megbocsatanatok?

2018. máj. 10. 18:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Meg sem sértődnék.
2018. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem lehet hogy hétvégére terveznek valamit? Amúgy meg nem hiszem el, hogy nem lehet megjegyezni, vagy felírni előre a naptárba...

Utólag is boldog születésnapot!

2018. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem terveznek semmit hetvegere, ebben biztos vagyok.
2018. máj. 10. 18:44
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
én nagyon kiakadnék, ha a saját családom elfelejtené a szülinapom. megbocsátanám, de elsőre biztos szóvá tenném, hogy nagyon sz rul esett.
2018. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Szülők ide vagy oda, azért a "mindenki" erős túlzás. Elvégre a párod, az ő családja és a barátaid is gondoltak rád. Ettől függetlenül persze a szüleidtől nem szép dolog. Várj hétvégéig, simán lehet, hogy terveznek valamit. A jó meglepetés nem derül ki idő előtt :D
2018. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudnak hetvegere semmit tervezni, szombat vasárnap is dolgozok. Szoval eselytelen:D De már úgy vagyok veld, hogy nem erdekel, ez nem az elso eset volt, inkabb kizarom oket az eletembol
2018. máj. 10. 19:00
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Toll a fülükbe. Velem 11 évesen csinálták meg, este úgy sírtam magam álomba. Azóta eltelt 30 év, még mindig az egyik legkellemetlenebb gyerekkori emlékem.


20 évesen ezt vedd úgy, hogy leváltál a szüleidről. Ennyire vagy fontos nekik, te se teperj annyira ezért a kapcsolatért.

2018. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem veszed rossz néven, csatlakozok a gratulálókhoz.

[link]

2018. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
42%

"De már úgy vagyok veld, hogy nem erdekel, ez nem az elso eset volt, inkabb kizarom oket az eletembol. "

Ha meg eddig is ilyenek voltak,nem kell kiakadni,van uj családod a párod révén,nem kell a régiért sirni,lépj túl ezeken,a család nem választható. Engedd el,mert igy magadat mérgezed.

2018. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát a párod és a családja, illetve a barátaid felköszöntöttek, szóval közel se mindenki felejtette el. A saját családodtól viszont ez nagy taplóság volt. Megbocsájtani meg lehet, de ezek után én még egy boldog szülinapot sem mondanék nekik.
2018. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!