Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megtiltanád" a feleségednek...

"Megtiltanád" a feleségednek h vörösre festesse a haját?

Figyelt kérdés
A kérdés furinak tűnik, de hallottam példát rá. Bármilyen színű lehet, csak vörös nem! Rengeteg árnyalata van a színnek és ezért is csodálkoztam, nemrég tudtam meg h mi a vörös szín jelentése.....vajon tudatosan le lehet így törni valakit?
2010. jún. 17. 12:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem is akarná/akarja vörösre festetni
2010. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Próbálkozhatna a férjem, hogy megtiltson nekem valamit. Mondjuk eszébe se jutna. Maximum kiröhög és azt mondja, hogy ronda. De a véleményéhez joga van.
2010. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltok meg semmit. Törni meg csak azt lehet, aki hagyja.
2010. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom is utálja a vöröst,és hisztizett mikor megemlítettem. Lehet simán nem tetszik neki, vagy kellemetlen emlék köti ehez a színhet, esetleg simán rossz érzést kelt benne.
2010. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem! Esteleg megkérém. Ha fontos vagy neki, akkor biztosan az az első szempont hogy neked tetszen a frizurája, és kérni is elég. Ha másnak akar tetszeni az a gáz.
2010. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy aprócska dolog..leeht,hogy ő nem is tudja a vörös szín jelentését,vagy lehet,hogy magában érzi mélyen,hogy mi a jelentése.De ő szeretne tetszeni magának,ez minden nőnél természetes.

Én ismerek olyan férfit,aki nemhogy tiltaná a vörös színt a feleségétől,hanem még ösztönzi egy jó illattal is,ami illik a vörös színhez.:D és a feleség sosem csalta meg a férjét,és fordítva sem történt így..pedig a feleség eléggé kihívó(a vörös hajával meg az illatával),szinte érződik rajta 10 méterről már a szexualítás.:):P

2010. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltanám meg neki..Már többször volt vörös ( elég sok árnyalata van ahogy írtad,így volt sötétvöröstől kezdve a rozsdavörösig)és nagyon jól áll neki..Egyedül az nem tetszik ha szőkére festi a haját,mert neki alapban sötétbarna haja van,és a szőke haj inkább sárga(de hál istennek rájött,és nem tetszik neki sem) de ezt sem tiltom..A lényeg,hogy ápolt szép haja van..

Az,hogy a vörös hajnak mi a jelentése,nem érdekel.Hiszen sok eredeti vörös hajú ember él,és ők sem fogják a jelentése miatt megváltoztatni a hajszínüket.

30/F

2010. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Meg azt is hogy bort igyon, és szoknyát hordjon.

Ja és nyáron is pulóverben kell lennie.

2010. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ja egyébként tényleg nem rólam van szó, apósom mondta anno anyósnak, h nem festheti vörösre, olyan 17 évesen jöttek össze és mellékesen anyós fodrász is....szóval munkahelyi ártalom a hajfestés....:)

én próbáltam már sok színt és pl nekem a vörös jobban áll és jobban is néz ki színügyileg, mint a szőke

2010. jún. 17. 12:46
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

mert mi a jelentése a vörösnek?;)

Amúgy meg megtiltani nem tilthatod meg ésszerűen gondolkodva.

Az se mindegy, hogy miylen a vörös árnyalata. lehet ez a kirívóan gusztustalan élénkvörös, de lehet visszafogottabb is..

Nekem egyébként gesztenyebarnára van színezve (ez hajmosáskor kopik...), családom szerint jól is áll (pedig a szüleim meglehetősen konzervatívak). Megvan az az előnye is, h színező révén folyamatosan változik a színe, sose lehet megunni, a végére már akár természetes vörösesnek néz ki.

Sztem javasold a feleségednek, h akkor színezőt használjon, nem olyan nagyon drasztikus, mint a hajfestés...

2010. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!