Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megtiltanád" a feleségednek...

"Megtiltanád" a feleségednek h vörösre festesse a haját?

Figyelt kérdés
A kérdés furinak tűnik, de hallottam példát rá. Bármilyen színű lehet, csak vörös nem! Rengeteg árnyalata van a színnek és ezért is csodálkoztam, nemrég tudtam meg h mi a vörös szín jelentése.....vajon tudatosan le lehet így törni valakit?
2010. jún. 17. 12:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

nem a kacérságra gondoltam, bár abban is van valami....:)

de a nagyokosok szerint egy vörös nő olyan magabiztos és céltudatos......bár aki nem ilyen az szerintem nem lesz a hajszíntől az

2010. jún. 17. 12:51
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

12:39-es vagyok!

MEGÁLL AZ ESZEM!

Akikről írtam,hogy a férje ösztönzi a parfümmel a nőt..a nőnek az anyósa is fodrász..:) tök jó..:)

2010. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

az én párom biztos nem tiltaná meg - mondjuk mikor megismerkedtünk és még utána is egy darabig vörös voltam :)

meg úgy egyébként se tiltana meg semmit (nem is hagynám,h parancsolgasson)


de szerintem egy férjnek nincs is joga,hogy megtiltsa! elmondhatja persze a véleményét,sőt még meg is kérheti a párját,hogy ne fesse be, de tiltani túlzás!egyszerűen nincs hozzá joga.

2010. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%

Eleve a barna vöröses árnyalatában játszik a haja.


Pirosas árnyalatra nem festené soha, van annyi önkritikája, hogy bohócot ne csináljon magából.

2010. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
tény, h a pirosas vörös az nem minden munkakörben és életkorban áll jól.....az már extrém szerintem.....persze az érthető, ha valaki nem támogatja h a felesége piros fejjel pompázzon
2010. jún. 17. 13:19
 16/23 A kérdező kommentje:
amellett h szerintem mindenki legyen olyan, viselje azt amiben jól érzi magát.....ha színt kellene megneveznem ami olyan kettős számomra az a fekete nem a vörös
2010. jún. 17. 13:21
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Végül is szerintem természetes dolog. Vagyis ha az én férjem megkérne rá, vagy nem tetszene neki pl a vörös szin, akkor tuti h nem festeném meg...Esetleg egyszer kiprobálnám, de ha nem jönne be akkor többet nem festeném.

Amúgy úgy irtad h férj/feleség kapcsolat és igy is válaszoltam, mivel a házasségban enm egyedül vagy hanem a pároddal is, szóval kompromisszumok, egyetértése...stb. a lényeg. Aki azt válaszolta h márpedig az ő férje ne szóljon bele..az szerintem házasságban nem is tud élni normálisa, hogyha ennyire csak a magaúra akar lenni..

Lehet h nem igy van, de én igy látom.

24/L

2010. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

mindenkinek más tetszik, nekem se tetszene, ha a férjem egyszer csak beállítana kopaszon, ha kérdezne lebeszélném......

de itt az apósom szájából hallottam h ő bizony megtiltotta, nekem ez kicsit meredek

2010. jún. 17. 13:39
 19/23 anonim ***** válasza:

13:22

Kompromisszum az, hogy pl. én megyek dolgozni, ő itthon marad a gyerekkel. Vagy most pár hónapig összeszorítjuk a nadrágszíjat, hogy nyáron el tudjunk menni nyaralni.

De a feleség haja mióta közös tulajdon? (Vagy akár a férj haja?) Az nem kompromisszum, ha én be szeretném festeni a hajam, a pasi azt mondja, nem, én meg akkor nem festem be. Ez pont az ellenkezője.

Egyébként engem nem érdekel, milyen a párom haja, nem abba szerettem bele.

2010. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

nekem általában meglepi a hajszínem a páromnak.....:)...tény h néha így, néha úgy sikerül egy hajfestés és ilyenkor elkél az őszinte kritika, ami persze nem lehet bántó....

apósom volt az első férfi, aki elgondolkodtatott azon h vajon nem feltétlen egyedül döntök erről a kérdésről

2010. jún. 17. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!