Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megtiltanád" a feleségednek...

"Megtiltanád" a feleségednek h vörösre festesse a haját?

Figyelt kérdés
A kérdés furinak tűnik, de hallottam példát rá. Bármilyen színű lehet, csak vörös nem! Rengeteg árnyalata van a színnek és ezért is csodálkoztam, nemrég tudtam meg h mi a vörös szín jelentése.....vajon tudatosan le lehet így törni valakit?
2010. jún. 17. 12:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sosem tilthatná meg, nem vagyok a tulajdona, de ha tudnám, hogy nem tetszene neki, nem festeném olyanra :) És nem holmi jelentések miatt, egyszerűen csak nem áll jól/nem jön be neki.
2010. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

13:22-es vagyok

A kompromisszum meg stb szavakat a házasságra értettem, h abba kell, nem konkrétan a hajszinre. De én pl. ha egy fekete hajúba beleszeretek és hozzá megyek és pár év múlva haza állit pl. szőke vagy vörös hajjal..ami persze nekem nem tetszik, akkro én biztos h "megtiltanám, megkérném", h többet ne fesse meg.Mivel ha házasságban élek vele, vagy akár egy boldog párkapcsolatban és engem zavar, mert nem tetszik, akkor szerintem ő is kell igazodjon hozzám, és én is ugyanúgy hozzá. Nem tudom h érthető-e a véleményem, de én is elvárnám tőle h adjon a véleményemre, és én is adok a párom véleményére, akár egy hajszin megválasztásánál is.

2010. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

persze a kompromisszumkészség fontos dolog és valamelyest látom abban is, h az ember lánya nem megy haza valami megbotránkoztató hajkoronával.....

de mi nők eléggé változóak vagyunk, én pl szeretek mindig megújulni, szerintem ez nem rossz dolog, lehet már a korom, de nem szeretném ha egy férfi szeretete a hajamtól is függne, ha nem előnyös akkor mondja meg, de ne azért ne tessen, mert eldöntötte....voltam én technikai vörös is, szőke után vagy fekete vagy vörös, vagy választod a zöldes barnát....

köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 18. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!